استاندار:

۸۰ درصد تولید، اشتغال و اقتصاد آذربایجان شرقی مربوط به بخش خصوصی است

۸۰ درصد تولید، اشتغال و اقتصاد آذربایجان شرقی مربوط به بخش خصوصی است

متخصص فلز: استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به این كه بیشتر از ۸۰ درصد تولید، اشتغال و اقتصاد استان مربوط به بخش خصوصی است، اظهار داشت: باید برای پیشبرد اهداف توسعه ای استان، بخش خصوصی بیشتر از پیش مورد حمایت قرار گرفته و موانع موجود بر سر راه آنها برطرف شود.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، «محمدرضا پورمحمدی» در جلسه كارگروه تخصصی اشتغال آذربایجان شرقی، با تاكید بر این كه توجه به اشتغال، رفع موانع تولید و محیط زیست را در اولویت های برنامه خود عنوان كرده ام، اظهار نمود: بعضی می گویند چنین كلی گویی ناشی از كم توجهی است، اما این نكات كلیات برنامه است و باید به صورت ریز به رفع موانع توسعه استان بپردازیم.
وی بستر خیلی از مشكلات اقتصادی را ناشی از عدم توسعه یافتگی اجتماعی دانست و اظهار داشت: سیاست های قبل از دهه 90 سیاست عرضه محور بود تا مسكن بیشتری و راه بیشتری بسازیم اما رویكرد جدید، توانمندسازی است كه تقاضا محور است و باید تقاضا را مدیریت نماییم.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان این كه مشكل امروز جامعه ما خصوصاً با تحریم های موجود، از رویكرد نگاه به درون و توانمندسازی قابل برطرف نمودن است، اضافه كرد: آذربایجان شرقی خوشبختانه تجربیات موفقی در این حوزه ها دارد و توانسته توفیقات خوبی را به دست آورد.


1397/09/22
13:59:54
4521
5.0 / 5
تگهای خبر: اقتصاد , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات