مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسكن:

سامانه املاك و اسكان در حال پیگیری است

سامانه املاك و اسكان در حال پیگیری است

متخصص فلز: مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسكن اظهار داشت: دستگاه های متعددی باید به سامانه ملی املاك و اسكان متصل شوند كه این مساله در معاونت های وزارت راه و شهرسازی پیگیری میگردد.به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، علی نبیان در نشست خبری در حاشیه اولین نمایشگاه مسكن، شهرسازی و بازآفرینی شهری اظهار نمود: سامانه املاك و اسكان در حال پیگیری است. الان مكاتباتی در این خصوص انجام شده اما تكمیل این سامانه نیاز به اتصال دستگاه های دیگری دارد كه در معاونت های وزارت راه و شهرسازی دنبال میگردد.

نبیان درباب مسكن اجتماعی اظهار داشت: وظیفه سازمان ملی زمین و مسكن این است كه تامین زمین برای اجرای پروژه های مسكونی دولتی را به عهده بگیرد. امسال فعالیت ها در چارچوب اقدام ملی در حال انجام می باشد كه طبیعتا ما باز وظیفه مندی خودرا در چارچوب این برنامه انجام می دهیم.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسكن با اشاره به اختصاص زمین برای ساخت 100 هزار واحد توسط بنیاد مسكن اظهار داشت: ما نیاز داشتیم برای كنترل زمین های دولتی سامانه ای راه اندازی نماییم كه در این خصوص سامانه املاك و مستغلات در حال پیگیری است. بدین ترتیب می توانیم املاك دولتی را پیگیری نماییم كه اگر دست اندازی بر روی آنها انجام شد باخبر باشیم. همین طور از سال 1394 یگان ویژه حفاظت از اراضی دولتی را ایجاد كرده ایم.
1397/10/25
14:56:12
4478
5.0 / 5
تگهای خبر: دستگاه , دولت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات