مدیرعامل سازمان اتكا:

گوشت ارزان می شود

گوشت ارزان می شود

به گزارش متخصص فلز مدیرعامل سازمان اتكا با اشاره به اینكه امسال سه برابر مصرف سال قبل ثبت سفارش واردات گوشت داشته ایم، اظهار نمود: بزودی قیمت گوشت كاسته می شود.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، عیسی رضایی امروز دوشنبه (۱۵ بهمن) در حاشیه برگزاری یادواره ۱۳۸ شهید اتكا كه در مجموعه فرهنگی ایثار كردان برگزار گردید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دشمنان وارد جنگ اقتصادی با ایران شده اند، این جنگ برخلاف جنگ نظامی صدمات جسمی ندارد اما صدمات و فشار اقتصادی زیادی را به مردم تحمیل می كند.
وی با اشاره به اینكه جنگ اقتصادی بسیار بی رحمانه تر از جنگ نظامی است، اضافه كرد: دشمنان ادعا می كنند كه دارو و غذا را برای مردم ایران تحریم نكرده ایم، ملت باید هوشیار باشند و بدانند كه این ادعا دروغی بیش نیست.
او افزود: خوشبختانه مجموعه اقتصادی نظام راهكارهای لازم را برای مقابله با این تحریم ها پیدا كرده است و به كوری چشم دشمنان بزودی با همراهی مسئولان و همدلی مردم از این شرایط سخت گذر خواهیم كرد.
رضایی در ادامه بر لزوم اتكا بر توان داخلی تصریح كرد و اضافه كرد: باید بستری را فراهم نماییم تا تولیدكنندگان داخلی بتوانند فعالیتشان را رونق ببخشند تا برای تهیه اقلام مورد نیاز كشور به كشورهای خارجی وابستگی كمتری داشته باشیم.
مدیرعامل سازمان اتكا خاطرنشان كرد: البته در شرایط فعلی هم خیلی از كشورها تمایل به مبادله با ایران دارند و برای ما دنیا محدود به آمریكا و غرب نیست و در واقع ایران با همه بدعهدی هایی كه امروز گرفتار آن شده است مسیرش را پیدا كرده و با سربلندی راه خویش را ادامه می دهد.
وی در ادامه به وضعیت انبارهای فروشگاه های اتكا اشاره نمود و اظهار داشت: وضعیت موجودی اقلام در انبارهای سازمان اتكا مناسب می باشد و همه اقلام در فروشگاه ها عرضه می شوند.
این مسئول با اشاره به اینكه امسال سه برابر مصرف سال قبل ثبت سفارش واردات در حوزه گوشت داشته ایم، اضافه كرد: بزودی قیمت گوشت كاسته می شود و برای تأمین گوشت سال آتی هیچ مشكلی نخواهیم داشت.
رضایی در انتها با اشاره به اینكه دشمنان تصور می كردند كه نظام ۴۰ سالگی خویش را نمی بیند، اظهار داشت: تا زمانی كه رزمندگان و خانواده های شهدا هستند، این نظام پابرجا می باشد، این مرز و بوم مردمی دارد كه تا پای جان برای حفظ ارزش های نظام و اسلام ایستادگی می كنند.1397/11/15
22:03:26
4328
5.0 / 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات