دلار چند؟

دلار چند؟

متخصص فلز: بانك ها امروز (۲۷ بهمن) هر دلار آمریكا را حدود ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان می خرند. همین طور نرخ خرید این ارز در صرافی های بانك ها ۱۱ هزار و ۷۴۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۱ هزار و ۸۴۰ تومان است.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، بانك ها از نیمه نخست امسال با مجوز بانك مركزی مبادرت به خرید ارز از مردم كردند كه نرخ ارز در این بانك ها به تدریج افزایش یافت و به قیمت بازار آزاد نزدیك شد.
در همین راستا، بانك ها امروز هر دلار آمریكا را ۱۱ هزار و ۴۹۸ تومان از مردم می خرند و قیمت خرید یورو را هم ۱۲ هزار و ۹۸۶ تومان اعلام نموده اند.
شعب ارزی بانك ها همینطور هر پوند انگلیس را امروز ۱۴ هزار و ۸۲۸ تومان خریداری می كنند.

نرخ ارز در صرافی ها
این در شرایطی است كه بر مبنای اعلام بانك مركزی، نرخ خرید هر دلار آمریكا در صرافی های بانك ها ۱۱ هزار و ۷۴۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۱ هزار و ۸۴۰ تومان است.
از جانب دیگر نرخ خرید یورو در این صرافی ها امروز ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شده است.
همینطور شعب ارزی بانك های عامل، ارز مسافرتی را در صورت تكمیل بودن مدارك مسافران می توانند تا سقف ۵۰۰ یورو برای كشورهای همسایه و مشترك المنافع و تا سقف ۱۰۰۰ یورو برای سایر كشورها پرداخت كنند كه نرخ این ارز امروز در بانك ها ۱۳ هزار و ۶۳۹ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد بانك مركزی و بانك عامل به حدود ۱۴ هزار تومان می رسد.1397/11/27
14:48:46
4727
5.0 / 5
تگهای خبر: بازار , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات