باحضور معاون اول رئیس جمهور؛

مراسم بزرگداشت علاءالدین میرمحمدصادقی شروع شد

مراسم بزرگداشت علاءالدین میرمحمدصادقی شروع شد

به گزارش متخصص فلز مراسم بزرگداشت علاءالدین میرمحمدصادقی با حضور معاون اول رئیس جمهور و مقامات ارشد دولتی و مجلس شروع شد.به گزارش متخصص فلز به نقل از مهر، مراسم بزرگداشت علاءالدین میرمحمد صادقی فعال اقتصادی و نماینده امام خمینی (ره) در اتاق بازرگانی ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور شروع شد.
قرار است محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس جمهور هم به این جمع اضافه شوند.
مظفر علیخانی در مراسم بزرگداشت علا میرمحمدصادقی اظهار داشت: فلسفه برگزاری این نشست، تبیین كارآفرینی و جایگاه آن در اقتصاد ایران و هم معرفی الگو برای جوانان و فعالان اقتصادی می باشد.
معاون خدمات فنی و بازرگانی اتاق بازرگانی ایران همینطور از رونمایی كتاب زندگینامه حاج علاالدین میرمحمدصادقی اطلاع داد.
احترام به مسئولیت اجتماعی فعالان اقتصادی
به گزارش متخصص فلز به نقل از مهر، غلامحسین شافعی هم در مراسم اظهار داشت: وزن جلسه نشانگر آن است كه هنوز كرامت میان مردم جایگاه خاص خویش را دارد و تعظیم به این واژه بزرگ ارزش خویش را دارد.
رییس اتاق بازرگانی ایران اضافه كرد: ارزشگذاری و احترام به اخلاق و مسئولیت اجتماعی فعالان اقتصادی در اتاق پایه گذاری شد و آخر ندارد؛ به خصوص اینكه آنچه حجم و كمال عمر انسان را می سازد جایی است كه انسان به سمت كارهای خداگرایانه رفت، طول عمر ما سن و سال ما و عرض عمر قیل و قال ما است. بلكه ارتفاع عمر ما پر و بال ما است و ازاین رو هیچ انسانی در طول تاریخ به دلیلی غیر از كرامت و شخصیت، همواره زنده نمانده است.
این خبر تكمیل می شود

1397/11/29
15:17:55
4403
5.0 / 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات