نرخ جگر تغییر نمود

نرخ جگر تغییر نمود

به گزارش متخصص فلز رئیس اتحادیه فروشندگان دل و جگر و قلوه با اشاره به اینكه آلایش دام های وارداتی زنده به اعضای اتحادیه داده نشد، اظهار داشت: به دنبال افزایش قیمت خرید؛ نرخ فروش دل، جگر و قلوه افزایش یافته است.


غلامحسین شیرازی در گفتگو با ایسنا، در ارتباط با بازار دل، جگر و قلوه اظهار داشت: با وجود آنكه بررسی بازار گوشت قرمز نشان از كاهش قیمت ها دارد اما به علت آنكه میزان كشتار دام در كشور كاهش یافته است، عرضه دل، جگر و قلوه با كاهش همراه بوده و این مورد بر قیمت ها تأثیرگذار بوده است.
رئیس اتحادیه فروشندگان دل و جگر و قلوه تصریح كرد: واردات گوشت، بدون آلایش است و این مورد به معنای وارد نشدن جگر، كله و پاچه و سیرابی است.
وی افزود: آلایش دام های وارداتی زنده كه در روزهای پایانی سال قبل به كشور وارد شد، به دست واحدهای صنفی نرسیده است و تنها اخبار مربوط به واردات دام زنده به اتحادیه و اعضای صنفی این اتحادیه رسید.
شیرازی اظهار داشت: هم اكنون قیمت خرید جگر گوساله به كیلویی ۷۵ هزار تومان و گوسفندی به ۱۱۵ هزار تومان افزایش یافته است و در این در شرایطی است كه میزان عرضه به شدت كاهش یافته است.
وی در پاسخ به این سوال كه با افزایش قیمت خرید، نرخ عرضه محصولات تغییر كرده است؟ بیان كرد: نرخ رسمی فروش هر سیخ دل، قلوه و جگر گوسفندی ۵ هزار تومان و گوساله، ۴ هزار تومان است كه همچون گذشته به ازای افزایش وزن ۲۵ گرمی، ۵۰۰ تومان بر قیمت افزوده می شود.
رئیس اتحادیه فروشندگان دل و جگر و قلوه در ارتباط با فروش خیابانی دل و جگر در بعضی از معابر تهران، تصریح كرد: طبق جلسات برگزار شده قرار بر آن بود تا دست فروشی دل و جگر و قلوه به علت عدم نظارت بهداشتی و كیفیت پایین محصولات عرضه شده، از سطح معابر اصلی جمع شود.1398/04/02
14:11:15
4990
5.0 / 5
تگهای خبر: بازار , فروش , كیفیت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات