شش روش برای دستیابی به غرفه سازی ارزان

شش روش برای دستیابی به غرفه سازی ارزان

متخصص فلز: با رعایت این نكاتی كه در این مطلب خواهیم گفت، غرفه سازی ارزان میسر می شود.


در این مقاله سعی داریم شما را با المان هایی آشنا کنیم که هم زیبایی و ظاهر غرفه سازی تضمین شود و در عین حال هزینه ی زیادی برایتان نداشته باشد. با رعایت این نکات غرفه سازی ارزان میسر می گردد. غرفه سازی ارزان راهکاری مناسب است که برای اکثریت شرکت کنندگان توصیه می گردد.در این روش المان هایی نظیرنئوپان و مشتقات آن که هم استاندارد و هم کم هزینه تر می باشند در تولید غرفه سازی استفاده می گردند. در متن ذیل به این شش نکته می پردازیم:

1.از ساختارهایی که کم حجم و سبک هستند در غرفه سازی ارزان استفاده کنید:

بهترین روش برای داشتن غرفه سازی ارزان استفاده از المان هایی است که کم حجم و سبک می باشند. یعنی طوری که با حداقل سازه بتوان به حداکثر دست یافت و سازه ای کارآمد را با زیباترین مدل تحویل مشتری داد. با این روش هزینه های غرف سازی کم می شود و به دنبال آن قیمت طراحی نیز افت می کند.

2.در غرفه سازی ارزان سعی کنید ساختارها و المان ها را کوتاه تر و همبندتر کنید:

برای دستیابی به غرفه سازی ارزان الزاماتی وجود دارد که به آن ها باید دقت کرد. از جمله این الزامات می توان به کوتاه تر درنظر گرفتن سازه ها و و دیوارهای جانبی اشاره کرد. با این کار شما می توانید غرفه سازی و مقرون به صرفه داشته باشید. در طراحی غرفه سازی ارزان می توان با رعایت کردن همبندی در سازه ها و هم چنین کلیه ی ملزومات، ضمن هزینه ی کم تر به زیبایی و لوکس بودن غرفه دست یافت.

3.روشی را به کار بگیرید که بتوان در آن کف سازی را در غرفه سازی ارزان حذف کرد:

غرفه سازی ارزان و یا غرفه سازی که از نظر اقتصادی برایتان سودآور بوده و دارای منطق صحیحی باشد باید از چنین روشی در آن استفاده شود. راهکار دیگری که در غرفه سازی ارزان صورت می گیرد حذف کردن بدون حاشیه ی کف سازی در غرفه ی نمایشگاهی می باشد. این روش برای نمایشگاه های بین المللی و سایر مکان هایی که در آن جا نمایشگاه برگزار می شود مناسب است. در غرفه سازی ارزان باید اقلام دیگری از قبیل کف پوش و یا موکت را جایگزین کف سازی کرد. به دنبال این امر شاهد کاهش هزینه ها نیز خواهیم بود.

4.برای غرفه سازی ارزان باید زمان مناسبی را برای بستن قرارداد با پیمانکار انتخاب کنید:

اگر می خواهید غرفه سازی داشته باشید باید در زمان و محل مناسبی برای آن اقدام کنید. منظور از زمان مناسب این است که همه چیز را برای لحظه ی آخر نگه ندارید. در دقیقه ی نود نمی توانید انتظار غرفه سازی ارزان داشته باشید. بهترین زمان برای شروع کردن کار حدود 1ماه قبل از شروع نمایشگاه می باشد. پارامتر زمان در هزینه ها تاثیرگذار خواهد بود.

صنعت تجهیزات نمایشگاهی

صنعت نمایشگاهی ساختاری دارد که به طور پیوسته در حال تغییر و تحول می باشد و نیازمند افکار و عقاید خلاقانه ای می باشد تا به توسعه ی خود ادامه دهد. نوآوری در این صنعت کلید مهم و اساسی در موفقیت آن،به دور از حاشیه های کسل کننده اجاره می باشد. غرفه سازی ارزان شما باید هدفمند باشد و اجاره تجهیزات نمایشگاهی باید جوری طراحی شده باشد تا بازدیدکنندگان بسیاری را به سمت خود جذب کند.

 

منحصر به فرد بودن از ویژگی های مهم تجهیزات نمایشگاهی می باشد. فضای طراحی شده در غرفه سازی ارزان می بایست دارای جذابیت کافی برای جلب توجه مشتریان با سلایق مختلف را داشته باشد. با انتخاب اجاره تجهیزات نمایشگاهی متناسب با فضای موجود در غرفه سازی ها مشتریان راحت تر به توقف و صحبت ادامه خواهند داد. تکنیک ها و روش هایی وجود دارد که با رعایت آن ها به غرفه سازی ارزان مورد نظر جلوه ی بیشتری می دهد و بازدیدکنندگان بیشتری را روانه ی غرفه سازی تان خواهد کرد. در این مقاله سعی داریم به 5 روش خلاقانه اجاره تجهیزات نمایشگاهی بپردازیم که سبب جذب مشتریان بیشتری خواهد شد.

غرفه سازی ارزان نمایشگاهی که طبق نیازهای مشتری و به طور خلاقانه طراحی شده اند

غرفه سازی ارزان پیشرفته تنها از ایده های خلاقانه نشئت می گیرد. شایان ذکر است که خواسته و نیاز مشتری در اجاره تجهیزات نمایشگاهی باید لحاظ شود. روشی که بر اساس نیاز مشتری باشد بهترین برای ویترین کردن محصول و برند و همینطور خدماتی است که قرار است به مشتری ارائه بدهید. طراحیتان در جلوه ی بیشتر برندها تاثیرگذار می باشد.

5.ساختار غرفه سازی ارزان باید به گونه ای طراحی شود که فقط برای یک دوره نمایشگاه قابل استفاده باشد:

مهم ترین موضوعی که در تایین غرفه سازی ارزان نقش دارد انتخاب متریال سازه ها می باشد. استفاده ی بهینه منجر به کم شدن هزینه ها خواهد شد. برای مثال از نئوپانی استفاده کنید که توانایی ایستایی درنمایشگاهی 5 روزه را داشته باشد. مسلما چنین چیزی قیمت مناسب تری نیز خواهد داشت. از غرفه ساز خود بخواهید که تمامی این گزینه ها را برای کم تر شدن هزینه رعایت کند.

6.با غرفه سازی قرارداد ببندید که تیم اجرایی و کارگاه دارند:

غرفه سازی ارزان تا حد زیادی به غرفه ساز و روشی که برای طراحی درنظر می گیرد، بستگی دارد.شایان ذکر است که داشتن گروه خبره و محیط مناسب برای انجام این کار در داشتن غرفه سازی ارزان موثر است. اگر مدیریت به روش درستی صورت گیرد و راندمان کار حفظ شود می توان به غرفه سازی ارزان دست یافت. با رعایت کردن نکات فوق شما می توانید غرفه سازی ارزان را تجربه کنید و به کسب و کار خود رونق بخشید.

منبع: غرفه سازی ارزان

1398/04/07
15:31:01
4767
5.0 / 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات