مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید:

صندوق كارآفرینی امید امسال ۱۰۰ هزار شغل به وجود می آورد

صندوق كارآفرینی امید امسال ۱۰۰ هزار شغل به وجود می آورد

متخصص فلز: مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید از خیز این صندوق برای آنچه صنعتی سازی روستاها می خواند آگاهی داد.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، نورالله زاده در حاشیه افتتاح چندین طرح اشتغال این صندوق در مسافرت به سمنان در جمع خبرنگاران اظهار نمود: صندوق كار آفرینی امید پشتیبانی از طرح های اشتغال روستایی و عشایری را در اولویت كاری امسال خود قرار داده است.
وی با اشاره به اینكه این صندوق به دنبال بردن كسب وكارها به مناطق روستایی و عشایری است افزود: هدف ما از صنعتی سازی روستاها نه صنعتی سازی به معنای عام و شناخته شده آن كه بردن كسب وكارها به این مناطق است.
مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید با اشاره به مزایای ایجاد اشتغال در روستاها اشاره كرد: اسكان جمعیت روستایی، كمك به توسعه روستاها و مناطق عشایری، جلوگیری از مهاجرت روستاییان و همزمان كاستن از معضلات اجتماعی در شهرها همچون اهداف صندوق كار آفرینی امید در این طرح است.
وی با اشاره به توفیقات صندوق كارآفرینی امید در اجرای طرح های اشتغال روستایی افزود: سال قبل در مجموع ۲۳ هزار و ۵۰۰ طرح مورد حمایت قرار گرفت كه این طرح ها منجر به ایجاد بالغ بر ۶۰ هزار فرصت شغلی جدید شد كه این اشتغال به وجود آمده دارای فهرست بیمه بوده و تحقق آن قابل راستی آزمایی است.
نورالله زاده از پیش بینی ایجاد ۱۰۰ هزار اشتغال جدید در چارچوب این طرح در سال ۹۸ آگاهی داد و اظهار داشت: امسال بیشتر از ۱، ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای طرح های روستایی و در مجموع ۲، ۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اشتغالزایی در سطح كشور در نظر گرفته شده است.
مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید با اشاره به اینكه این صندوق توجه ویژه ای به مناطق كمتر برخوردار دارد اضافه كرد: ضریب اعتبار تخصیصی این طرح در استان هایی كه تعدد مناطق روستایی و یا پراكندگی جغرافیایی و جمعیت بیكار بیشتری دارند، بیشتر است.
منبع:

1398/04/10
20:17:57
4802
5.0 / 5
تگهای خبر: صنعت , فرصت شغلی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات