همكاری سازمان مدیریت صنعتی با معاونت علمی ریاست جمهوری

همكاری سازمان مدیریت صنعتی با معاونت علمی ریاست جمهوری

متخصص فلز: سازمان مدیریت صنعتی و ستاد توسعه فناوری های فضایی، حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای توسعه همه جانبه همكاری ها، تفاهم نامه امضا كردند.به گزارش متخصص فلز به نقل از مهر و به نقل از سازمان مدیریت صنعتی، در دیدار ابوالفضل كیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و منوچهر منطقی دبیر ستاد توسعه فناوری های فضایی، حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، طرفین تفاهم نامه ای به منظور توسعه همه جانبه همكاری ها منعقد نمودند.
بنا به این گزارش در این دیدار، كیانی بختیاری با اشاره به راه اندازی كارگروه حمل و نقل پیشرفته در سازمان مدیریت صنعتی، انعقاد این تفاهم نامه را در برای استفاده از ظرفیت های مشترك و همكاری در زمینه های آموزشی، پژوهشی و مشاوره ای عنوان نمود.
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی با برشمردن ظرفیت هایی همچون "توانمندی های سازمان مدیریت صنعتی در حوزه مشاوره"، "انتشارات و چاپ كتاب با موضوعات روز مدیریت"، "جلب سرمایه گذار"، "پروژه های مشاركتی با ایدرو"، " جلسات تخصصی خانه مدیران"، "مركز همایش های سازمان"، "حوزه استارتاپ ها" و همین طور تشكیل كارگروه ساخت داخل در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و همكاری سازمان مدیریت صنعتی در این طرح، گفت: به هم رسانی بخش صنعت و دانشگاه از وظایف سازمان مدیریت صنعتی است كه مرحله اول آنرا درباب خودرو انجام می دهیم و این تفاهم نامه را برای همكاری در زمینه های یاد شده منعقد خواهیم كرد.

كیانی بختیاری اشاره كرد كه سازمان مدیریت صنعتی آمادگی دارد تا در زمینه های مطالعاتی، عارضه یابی، سیاست سازی، ارتباط با دانشگاه ها و جلب همراهی های خارجی از تعاملات گسترده داخلی و بین المللی خود درباب همكاری ها بهره ببرد.
وی اضافه كرد: درباب این همكاری ها امكان تطابق ایده های بین المللی با داخل وجود دارد كه سازمان مدیریت صنعتی آماده انجام آن است. مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی اصرار كرد با تصمیم گیری، تمركز و جذب حامی موضوعات همكاری را پیش خواهیم برد.
در این جلسه منوچهر منطقی رئیس مركز ملی فضایی نیز درباب این تفاهم نامه گفت: در بخش حمل و نقل پیشرفته مثل مترو و اتوبوس های برقی در حال كار هستیم. علاوه بر این در زمینه هوشمندسازی در بنادر و كشتیرانی پروژه هایی را آغاز نموده ایم.
دبیر ستاد توسعه فناوری های فضایی، حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اشاره كرد: در زمینه هوشمندسازی كه از حوزه های وسیع است باید مطالعات را گسترده تر كرد و خروجی آنرا در اطلاعات به كار گرفت.
وی اعلام آمادگی كرد كه رویدادها و سمینارهای داخلی و خارجی فناوری های فضایی، حمل و نقل پیشرفته در سازمان مدیریت صنعتی به عنوان كانون این همكاری صورت پذیرد.
در اختتام این جلسه طرفین تفاهم نامه همكاری را امضا و مبادله كردند.


منبع:

1398/04/11
13:57:50
4781
5.0 / 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات