سخنگوی سازمان تعزیرات حكومتی خبر داد

تعیین تكلیف پرونده بهمن موتور طی یك هفته آینده

تعیین تكلیف پرونده بهمن موتور طی یك هفته آینده

به گزارش متخصص فلز سخنگوی سازمان تعزیرات حكومتی كشور از تعیین تكلیف پرونده شركت بهمن موتور با هزار و ۴۰۰ شاكی طی هفته آینده اطلاع داد.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، یاسر رایگانی در حاشیه مراسم تكریم و معارفه مدیر كل تعزیرات حكومتی استان كهگیلویه و بویر احمد به خبرنگاران اظهار داشت: یكی از مهمترین اتفاقاتی كه طی یكی دو هفته آینده در حوزه خودرو اتفاق می افتد تعیین تكلیف پرونده شركت بهمن موتور بویژه در زمینه ی متقاضیان خودروی آوان اف ۲ است.

وی اظهار نمود: پرونده این شركت خودرو سازی نزدیك به هزار و ۴۰۰ شاكی دارد كه حداكثر طی یك هفته آینده تعیین تكلیف خواهد شد چون كه مراجعات و تماسهای مردمی زیادی با سازمان تعزیرت می شود.

سخنگوی سازمان تعزیرات حكومتی كشور تصریح كرد: توافقات خوبی با شركت های خودرو ساز سایپا و ایران خودرو داشته ایم به صورتی كه نزدیك به ۸۰۰ دستگاه سیتران سیتری یك ماه قبل با توافقی كه با شركت خودرو سازی سایپا داشته ایم بدون پیمودن مراحل قضائی تحویل مشتریان و شاكیان شده است.
رایگانی خاطرنشان كرد: در سازمان تعزیرات حكومتی كشور نگاه ما تشكیل پرونده و چوب لای چرخ تولید گذاشتن نیست. بلكه نگاه پشتیبانی از تولید و كسب و كار، و پشتیبانی از نیروی كار فعال در شركت های خودرو سازی است.

وی افزود: در سال ۹۸ در كنار محقق شدن حقوق مصرف كنندگان دنبال این هستیم كه تولید هم صدمه نبیند. و در همین راستا تعاملات خوبی را با شركت های خودرو سازی داشته ایم.

سخنگوی سازمان تعزیرات حكومتی كشور در مورد تغییرات مدیریتی در این سازمان عنوان كرد: مدیرانی كه بیشتر از ۴ سال در استان ها مشغول خدمت بودند با هدف بهبود كیفیت و شرایط خدمت به مردم تغییر می كنند. كه در هفته آینده مدیران كل تغییرات حكومتی استان های مركزی و خوزستان و در هفته بعدش مدیران استان های دیگری تغییر خواهند كرد.

رایگانی بیان كرد: هم فصل تغییرات استانی تعزیرات است و حتی در سطح ستاد هم تغییراتی نوشته ایم كه بزودی انجام می شوند.

وی تصریح كرد: تغییرات مدیران تعزیرات حكومتی و رسیدگی به پرونده های متخلفان تحت تأثیر جو سازی و فضا سازی برخی رسانه ها قرار نمی گیرد. تغییر مدیر كل تعزیرات حكومتی استان كهگیلویه و بویر احمد تحت تأثیر پرونده ای كه هنوز رأی آن صادر نشده قرار نگرفته بلكه این تغییر در جهت سیاست های كلی سازمان بوده است.

سخنگوی سازمان تعزیرات حكومتی كشور اظهار داشت: پرونده مذكور در مورد یك واحد شیرینی فروشی در حال بررسی است و مسئولین این شیرینی فروشی با حضور در مركز بهداشت شهرستان بویر احمد نسبت به عدم استفاده از الكل، عدم استفاده از شربت آلومینیوم ام جی، و رعایت اصول بهداشتی در تهیه شیرینی تعهد دادند كه این مساله به معنای انجام دادن تخلفات از جانب آنها بوده است.

رایگانی افزود: این قول را به مردم استان كهگیلویه و بویر احمد و هموطنان در سراسر كشور می دانیم كه رسیدگی و پرونده متخلفان در تعزیرات حكومتی تحت تأثیر فضاسازی های رسانه ای قرار نمی گیرد.
1398/04/18
14:30:32
5001
5.0 / 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات