رئیس اتاق بازرگانی فارس مطرح كرد؛

امتناع بانك ها از ارائه نسخه قرارداد به فعالان اقتصادی

امتناع بانك ها از ارائه نسخه قرارداد به فعالان اقتصادی

به گزارش متخصص فلز رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی فارس اظهار داشت: با وجود بخشنامه های گوناگون دادگستری به شورای هماهنگی بانك ها، بانك ها حاضر به در اختیار قراردادن نسخه قرارداد به فعالان اقتصادی نیستند.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی فارس جمال رازقی، در جلسه كمیسیون صنعت این اتاق اظهار داشت: با وجود بخشنامه های گوناگون رئیس دادگستری استان و دادستان شهرستان شیراز به شورای هماهنگی بانك ها، بانك ها حاضر به در اختیار قراردادن نسخه قرارداد به فعالان اقتصادی نیستند.
وی با اشاره به عملكرد كارگروه حمایت حقوقی و قضایی از فعالیت های اقتصادی استان فارس مستقر در اتاق بازرگانی استان از بخش تولید استان بیان كرد: دستگاه قضایی استان حمایت خوبی از بخش اقتصاد و تولید استان داشته است بطوریكه برمبنای آمار از سال ۹۵ تا ۹۸ تعداد ۲۹۴ پرونده تشكیل شده كه ۱۳۰ مصوبه، ۱۸ مورد بازدید و ۱۸۳ مورد مكاتبه انجام شده و خیلی از مشكلات گره گشایی شده است.
رازقی اضافه كرد: برمبنای آمار استانی، عمده پرونده هایی طرح شده در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و ستاد اجرایی اقتصاد مقاومتی و حمایت حقوقی قضایی از فعالیت های اقتصادی استان، بطور مستقیم با بانك هاست كه مشكل با دستگاه مالیاتی، تامین اجتماعی نیز در رده های بعدی قرار دارد.
رئیس اتاق بازرگانی فارس به تشكیل شورای ویژه پشتیبانی از تولید در استان با حضور مدیران ارشد استان اشاره و افزود: در استان فارس به سوژه پشتیبانی از تولید بسیار جدی دنبال می شود و این شورا می تواند به فراخور و نیاز، اقدام فراقانونی داشته باشد.

منبع:

1398/06/17
01:44:46
4343
5.0 / 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات