مدیركل پایداری مشاغل وزارت كار:

معوقات كارگران هفت تپه بزودی پرداخت می شود

معوقات كارگران هفت تپه بزودی پرداخت می شود

متخصص فلز: مدیر كل پشتیبانی از پایداری مشاغل و بیمه بیكاری وزارت كار از پرداخت حقوق و دستمزد معوق كارگران شركت نیشكر هفت تپه در آینده نزدیك آگاهی داد.به گزارش متخصص فلز به نقل از اداره كل پایداری مشاغل و بیمه بیكاری وزارت كار، كریم یاوری درباره آخرین وضعیت كارگران شركت نیشكر هفت تپه اظهار داشت: با همت و تلاش و همدلی كارگران شریف و زحمتكش كشت و صنعت نیشكر هفت تپه این بنگاه اقتصادی در حال تولید و فعالیت است.
وی افزود: كارفرمای واحد تمام تلاش خودرا به كار گرفته تا معوقات و مطالبات كارگران را بزودی پرداخت و حقوق كارگران به هنگام و در موعد مقرر و روال شركت پرداخت گردد.
مدیركل پشتیبانی از پایداری مشاغل و بیمه بیكاری وزارت كار اشاره كرد: مشكلات بنگاه های اقتصادی باید توسط كارفرمایان و مالكان و مدیران بنگاه حل و فصل شود و بعد از آن دستگاه ها و سازمان های متولی و صادر كننده مجوز باید نهایت همراهی و همكاری برای حل مشكل را مبذول و نهایتاً سوژه به كارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید در استان به ریاست استاندار احاله و تصمیم گیری برای كمك به واحد اتخاذ شود.
یاوری اضافه كرد: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید كشور در موارد ضروری می تواند در گره گشایی از مشكلات بنگاه ها تصمیمات خوبی برای اقدامات مفید و موثر را به عمل آورد.
این مقام مسئول در وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: به دستور وزیر كار رصد و پیگیری و حل و فصل مشكلات بنگاه ها در جهت صیانت از نیروی كار، تثبیت اشتغال و پایداری تولید مستمراً در دستور كار تمام همكاران در سراسر كشور قرار داشته با دقت و جدیت سوژه پیگیری می شود.
وی افزود: در هفته بسیج جا دارد از همه كارگران بسیجی كه جوانمردانه از سنگر تولید به سنگرهای دفاع مقدس مشتاقانه شتافتند و برخی از این عزیزان به خیل شهیدان پیوستد قدردانی و یادشان را گرامی بداریم و امروز هم كارگران عزیز در سنگر كارخانه ها در بنگاه های اقتصادی با تمام وجود برای تولید تلاش و جدیت دارند و برای رفع مشكلات با كارفرمایان نهایت همكاری و همراهی را به عمل بیاورند.
مدیركل پشتیبانی از پایداری مشاغل و بیمه بیكاری وزارت كار اظهار داشت: در شرایط اقتصادی موجود و تحریم های ظالمانه باید همه دست به دست هم بدهیم دولت، كارگر، كارفرما و همه دست اندركاران عرصه كارو تولید تا بتوانیم از مشكلات عبور نماییم. با همدلی و همراهی و همكاری مجدانه و موثر كارگران و كارفرمایان حل و فصل مشكلات راحت تر صورت می پذیرد.


منبع:

1398/07/02
14:00:55
4290
5.0 / 5
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , حقوق , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات