تاكید وزیر جهادكشاورزی بر توسعه گلخانه ها جهت افزایش ثروت ملی

تاكید وزیر جهادكشاورزی بر توسعه گلخانه ها جهت افزایش ثروت ملی

به گزارش متخصص فلز وزیر جهادكشاورزی تصریح كرد: باید دست به دست هم دهیم تا گلخانه ها را در جهت افزایش درآمد مردم و افزایش ثروت استان و ملی توسعه دهیم.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، محمود حجتی، امروز 15 مهر جاری، در مراسم آغاز عملیات اجرایی 100سازه آبخیزداری در خراسان جنوبی، اظهار نمود: یكی از كارهای اساسی كه در منطقه می توان انجام داد تا قنات ها را برای نسل های بعد حفظ نماییم اجرای طرح های آبخیزداری است تا جلوگیری فرسایش خاك را گرفته و سفره ها را تقویت نماییم.
حجتی با اشاره به اینكه مناعت طبع، سخت كوشی، سازگاری با شرایط اقلیمی از خصوصیت های مردم خراسان جنوبی است، اظهار داشت: امید است با حضور و مشاركت مردم این طرح ها را اجرا نماییم و در بحث گلخانه ها در استان خیلی عقب نمانیم.
وی با اشاره به اینكه شرایط استان یزد از نظر آب و هوا از خراسان جنوبی بدتر است، اما گلخانه ها در آن خیلی توسعه یافته است، خاطرنشان كرد: باید دست به دست هم دهیم تا گلخانه ها را در جهت افزایش درآمد مردم و افزایش ثروت استان و ملی توسعه دهیم.
وزیر جهاد كشاورزی، شترداری را یكی دیگر از ظرفیت های توسعه استان دانست و اضافه كرد: با عنایت به عرصه های وسیع و ظرفیت بالای پرورش شتر این صنعت یكی از طرح هایی است كه می توان در استان اجرا كرد.
حجتی با اشاره به اینكه مردم به آثار مثبت پرورش شتر پی برده اند، یادآورشد: شترداری كمترین هزینه و بیشترین درآمد را دارد و می توانیم با همكاری مردم در استان آنرا به خوبی توسعه دهیم.1398/07/15
11:33:40
4281
5.0 / 5
تگهای خبر: صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات