مجلس تصویب كرد؛

اختصاص ۶۰۰۰ میلیارد تومان برای خرید قیر توسط دستگاه های اجرایی ذی ربط

اختصاص ۶۰۰۰ میلیارد تومان برای خرید قیر توسط دستگاه های اجرایی ذی ربط

به گزارش متخصص فلز نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای مقرر كردند ۶۰۰۰ میلیارد تومان برای خرید قیر به دستگاه های اجرایی ذی ربط اختصاص پیدا كند.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا نمایندگان مجلس در جلسه علنی نوبت پس از ظهر امروز (یكشنبه) و در جریان رفع ایرادات شورای نگهبان از طرح استفساریه بند ه تبصره ۱ قانون بودجه سال ۹۸ آنرا به این شرح اصلاح كردند.
شركت ملی نفت ایران مكلف است مبلغ ۶۰ هزار میلیارد ریال از منابع دریافتی بابت خوراك مایع تحویلی به پتروشیمی ها و پالایشگاه ها را به صورت ماهانه به حسابی كه نزد خزانه داری كل كشور افتتاح می شود واریز نماید.
بر این اساس سازمان برنامه و بودجه موظف است صد در صد مبالغ واریزی را به صورت ماهانه به دستگاه های اجرایی ذی ربط در سقف سهمیه های زیر برای خرید قیر مصرفی و پرداخت هزینه های اجرای آسفالت اختصاص دهد.
خزانه داری كل كشور مكلف است مبلغ واریزی شركت ملی نفت ایران به حساب مربوطه را به صورت كامل بر مبنای درصدهای مشخص شده به حساب دستگاههای اجرایی مربوط واریز و با شركت مذكور در انتها سال تصفیه حساب كند.
طبق این مصوبه تامین قیر مبحث این بند نسبت به سایر نیازها در اولویت است و دستگاههای اجرایی ذیربط مكلفند ترتیبی اتخاذ كنند كه قیر مورد نیاز سایر امور بعد از تامین قیر مبحث این بند تحویل آنها شود.
1398/07/21
23:41:18
4382
5.0 / 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات