با تصویب هیئت وزیران

وزیر راه و شهرسازی، دوزادهمین عضو كمیسیون اقتصاد دولت شد

وزیر راه و شهرسازی، دوزادهمین عضو كمیسیون اقتصاد دولت شد

به گزارش متخصص فلز هیئت دولت با عضویت وزیر راه و شهرسازی در كمیسیون اقتصاد دولت به علت اهمیت بخش های حمل و نقل و مسكن در اقتصاد كشور موافقت نمود.به گزارش متخصص فلز به نقل از مهر، در نشست هیئت دولت در تاریخ ۱۹ آبان امسال، اعضای هیئت دولت با عضویت محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در كمیسیون اقتصاد دولت موافقت كردند.
در این نشست، هیئت وزیران با عنایت به تأثیرگذاری بخش های حمل و نقل و مسكن و شهرسازی در امور اقتصادی كشور و لزوم حضور فعال وزارت راه و شهرسازی با حق رأی در سطوح مختلف تصمیم سازی و تصمیم گیری كمیسیون اقتصاد هیئت دولت، با عضویت وزیر راه و شهرسازی در این كمیسیون موافقت كردند.
گفتنی است، كمیسیون اقتصاد هیئت دولت هم اكنون متشكل از ۱۱ عضو شامل وزیران امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، جهادكشاورزی، تعاون، كار و رفاه اجتماعی و نیرو، رئیسان بانك مركزی و سازمان های برنامه و بودجه كشور و امور اداری و استخدامی كشور و معاونان اجرایی، اقتصادی و علمی و فناوری رئیس جمهور بوده كه با عضویت وزیر راه و شهرسازی در این كمیسیون، اعضای آن به ۱۲ عضو می رسد.
ریاست این كمیسیون بر عهده وزیر امور اقتصادی و دارایی است.
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور هم روز گذشته (۲۱ آبان) مصوبه عضویت وزیر راه و شهرسازی در كمیسیون اقتصاد هیئت دولت را به محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی ابلاغ نمود.1398/08/22
19:07:12
4120
5.0 / 5
تگهای خبر: اقتصاد , بودجه , تجارت , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات