در گزارش متخصص فلز عنوان شد

ضرب الاجل وزارت صنعت به تولیدكنندگان فولاد

ضرب الاجل وزارت صنعت به تولیدكنندگان فولاد

به گزارش متخصص فلز عضو كمیته تخصصی فولاد از تعیین مهلت عرضه داخلی شركتهای فولادی مطابق با برنامه تا آخر آذرماه اطلاع داد و اظهار داشت: چنانچه تولیدكنندگان بازار را تامین نكنند، صادرات فولاد را سهمیه بندی می نماییم.كامران كارگر در گفت و گو با خبرنگار مهر، از مصوبه كمیته تخصصی فولاد در روز گذشته اطلاع داد و اظهار داشت: بر این اساس وزارت صنعت، معدن و تجارت به تولیدكنندگان داخلی فولاد ضرب الاجل داده تا آخر آذر ماه كسری نیاز داخلی را با عرضه های فوق العاده خود جبران كنند.
عضو كمیته تخصصی فولاد اضافه كرد: بر این اساس شركت های فولادی باید كف تعهدات توزیع داخلی این محصولات فولادی را مطابق با ابلاغیه معاونت معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت رعایت نمایند.
وی خاطرنشان كرد: طی چند روز اخیر برخی مقاطع فولادی با كمبود عرضه داخلی روبرو شده بود كه بر این اساس كمیته تخصصی فولاد تصریح كرد كه تمامی تولیدكنندگان باید تا آخر آذر ماه تعهدات خویش را در خصوص تامین نیاز داخلی فولاد ایفا نماید.
مشاور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی تصریح كرد: چنانچه تولیدكنندگان نسبت به تامین كامل نیاز داخلی كشور به فولاد و مقاطع فولادی اقدام نكنند نسبت به تعیین سهمیه صادراتی برای آنها اقدام شده و از تمامی ابزارهای قانونی برای برخورد با تخلفات آنها استفاده خواهد شد.
كارگر اظهار داشت: خوشبختانه میزان تولید محصولات فولادی در كشور به شرایط مطلوبی رسیده و جای هیچ گونه نگرانی و كمبودی از این بابت وجود ندارد.


1398/09/11
22:32:21
4282
5.0 / 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات