سخنگوی سازمان هواپیمایی به متخصص فلز خبر داد

انجام ۱۵ پرواز به كرمان برای تشییع سردار سلیمانی بعلاوه جزئیات

انجام ۱۵ پرواز به كرمان برای تشییع سردار سلیمانی بعلاوه جزئیات

به گزارش متخصص فلز سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری اظهار داشت: امروز و فردا 15 پرواز به سمت كرمان برنامه ریزی شده و شركت های هواپیمایی هیچ مشكلی برای صدور مجوز پروازهای فوق العاده به مقصد این استان را ندارند و با عنایت به برگزار شدن مراسم خاكسپاری پیكر سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت در كرمان، در صورت درخواست به سرعت مجوز این پروازهای فوق العاده صادر خواهد شد.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، از بامداد امروز مراسم خاكسپاری پیكر شهید سپهبد قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت در تهران برگزار شده و همچنان در میدان آزادی در حال برگزاری است. همین طور پیكر این سردار مقاومت عصر امروز (دوشنبه ۱۶ دی) جهت وداع به قم منتقل شده و سپس برای تشییع وتدفین در روز سه شنبه (فردا ۱۷ دی) به زادگاهش كرمان می رود.
رضا جعفرزاده -سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری- در گفت و گو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت پرواز شركت های هواپیمایی به مقصد كرمان اظهار نمود: مسیرهایی مانند تهران-كرمان و تهران-مشهد جزو مسیرهای پرترافیك پروازی است كه همواره شركت ها در همه ایام سال پروازهای زیادی برای آن برنامه ریزی می كند اما اگر برای امروز و فردا شركت های هواپیمایی درخواست پرواز فوق العاده داشته باشند هیچ مشكلی برای صدور مجوز برای آنها نداریم چونكه مردم باید بتواند خودرا هر چه سریعتر و بهتر به مراسم خاكسپاری شهدای مقاومت در كرمان برسانند.
وی اضافه كرد: چهار شركت هواپیمایی ماهان، زاگرس، تابان و ایران ایر حدود هشت پرواز برای امروز و هفت پرواز برای فردا از قبل برنامه ریزی كرده بودند و ایرلاین ها هیچ مشكلی برای دریافت مجوز پروازهای فوق العاده برای امروز و فردا و رساندن مسافران شان به مراسم خاكسپاری پیكر سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت ندارند.
سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری درباره ساعات پروازهای امروز و فردای چهار ایرلاین مذكور به مقصد كرمان اظهار داشت: پرواز امروز این شركت های هواپیمایی به مقصد كرمان در ساعت های ۱۴: ۲۰ دقیقه، ۱۴: ۲۵ دقیقه، ۱۵: ۲۵ دقیقه، ۱۸: ۲۰ دقیقه، ۲۰: ۰۵ دقیقه، ۲۲: ۰۵ دقیقه و ۲۳: ۴۰ دقیقه است. همین طور هفت پرواز ایرلاین ها برای فردا در ساعت های ۶، ۶: ۴۰ دقیقه، ۷: ۱۰ دقیقه، ۱۸: ۲۰ دقیقه، ۲۲: ۵۰ دقیقه و ۲۳: ۴۰ دقیقه برنامه ریزی شده است.
وی همین طور در پاسخ به سوال دیگری در خصوص این كه آیا برای امروز پرواز فوق العاده ای از طرف ایرلاین های داخلی به مقصد تهران درخواست شده بود؟ اظهار نمود: من درخواستی دراین زمینه ندیدم اما اگر درخواستی بوده باشد به سرعت مجوز آن صادر گردیده است.1398/10/16
22:37:16
4355
5.0 / 5
تگهای خبر: سازمان , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات