ضربه نهایی كرونا؛

بوئینگ به فكر اخراج كاركنانش افتاد!

بوئینگ به فكر اخراج كاركنانش افتاد!

متخصص فلز: بنظر می رسد كه شركت هواپیماسازی بوئینگ آمریكا می خواهد حداقل 10 درصد از نیروی كار انسانی خودرا بازخرید، اخراج و تعدیل نیرو كند.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، وال استریت ژورنال در اواخر روز پنجشنبه در گزارشی از تصمیم احتمالی شركت هواپیماسازی بوئینگ آمریكا برای بازخرید كاركنان، بازنشستگی زودهنگام، اخراج و تعدیل ۱۰ درصد از نیروی كار انسانی این شركت بزرگ آگاهی داده است.
هنوز شركت بویینگ درباب گزارش رویترز هیچ اظهار نظر رسمی نكرده است.
شیوع گسترده ویروس كرونا و سرعت بالای همه گیری آن الان تمامی كشورهای جهان خصوصاً ایالت متحده را به شدت درگیر كرده و به عقیده خیلی از كارشناسان و مفسرین اقتصاد آنها را فلج كرده و بحرانهای مالی و ركود اقتصادی شدیدی را در آنها ایجاد كرده است.
صنعت هوانوردی و شركت های هواپیمایی نیز كه در این میان همچون بزرگترین قربانیان شیوع گسترده ویروس خطرناك و مرگبار به شمار می روند و در این مدت شاهد لغو و تعلیق پروازهای مسافری و تعطیلی فرودگاهها بوده اند و تابحال متحمل ضرر و زیان های مالی گسترده و هنگفتی شده اند، حالا بنظر می رسد كه فعالیت و خطوط تولید كارخانه های شركت های هواپیماسازی نیز تحت تاثیر آن قرار گرفته و بطور موقت تعطیل و متوقف اعلام شده اند تا بدین ترتیب در قطع زنجیره انتقال و انتشار بیماری كووید-۱۹ نقش خودرا ایفا كرده باشند.
پیش تر نیز گزارش های انتشار یافته در رویترز حاكی از آن بود كه بویینگ بعنوان یكی از بزرگترین غول های هواپیماسازی در جهان و رقیب اصلی ایرباس اروپا، خیلی از خطوط تولید كارخانه های خودرا در ایالات متحده متوقف كرده است.
منبع:

1399/01/22
13:08:28
3064
5.0 / 5
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , خرید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات