سفارش های پلیس به سرمایه گذاران جدیدالورود در بازار بورس

سفارش های پلیس به سرمایه گذاران جدیدالورود در بازار بورس

به گزارش متخصص فلز رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا به سرمایه گذاران جدیدالورود در بازار بورس سفارش كرد: تا حد امكان از سرمایه گذاری با سرمایه مالی زندگی خودداری كرده و به شایعات، تبلیغات و هیاهوی فضای مجازی توجه نكنند و به كارشناسان و نهادهای تخصصی مراجعه كنند.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، سردار محمدرضا مقیمی با اشاره به استقبال بی سابقه مردم از بازار بورس گفت: بازار بورس در هفته های گذشته روزهای طلایی را سپری کرده و رشد قابل توجه شاخص بورس در ایام اخیر موجب شد تا افرادی که تابحال فقط اسم بورس را شنیده بودند و هیچ شناختی از آن نداشتند، با سرمایه اندک وارد این بازار شوند.
وی ادامه داد: باید در نظر داشت بی اطلاعی تازه واردان از نحوه خرید و فروش سهام در بورس می تواند چالش برانگیز باشد و در صورت عدم توجه به بسیاری از موارد افراد را با تهدیداتی مواجه کند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا افزود: در این راه بایستی افراد مشتاق سرمایه گذاری با کارشناسان اقتصادی درحوزه سرمایه و بورس مشورت کرده تا با سرمایه گذاری صحیح ریسک سرمایه گذاری را به حداقل برسانند.
او همینطور در امتداد صیانت از بروز معضلات اقتصادی و لطمه های مربوطه به افراد جدیدالورود سرمایه گذار در بورس سفارش کرد: بازار سرمایه نیاز به صبر دارد و هموطنانی که سرمایه گذاری می کنند باید در نظر داشته باشند که این نوع از بازار طولانی مدت بوده و نباید هیجانی عمل کنند و با سرمایه های غیرلازم خود وارد بورس شوند؛ تا حد امکان از سرمایه گذاری با سرمایه مالی زندگی خودداری کرده و به شایعات، تبلیغات و هیاهوی فضای مجازی توجه نکنند و به کارشناسان و نهادهای تخصصی مراجعه کنند.
بر طبق گزارش سایت پلیس، رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا باتوجه به ماموریت های این پلیس، در خصوص پیش بینی و پیش گیری از جرایم اقتصادی و جلوگیری از تهدیدات و لطمه های اقتصادی به عموم هموطنان که به سرمایه گذاری در بورس روی آورده اند، آگهی داد: با آموزش و تخصص کافی در این راه قدم برداشته و با شناخت ناکافی بجای سودآوری، اصل سرمایه خودرا از دست ندهند.
منبع:

1399/02/13
14:21:27
2713
5.0 / 5
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , بورس , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات