مردم اغذیه فروشی های متخلف را معرفی كنند

مردم اغذیه فروشی های متخلف را معرفی كنند

به گزارش متخصص فلز رئیس اتحادیه اغذیه فروشان و مواد غذایی تهران اظهار داشت: بااینكه بیشتر اغذیه فروشی های سطح شهر پروتكل های بهداشتی را در این ایام رعایت می كنند ولی شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف یا عدم رعایت پروتكل های بهداشتی، واحدهای متخلف را گزارش دهند.اسدالله احمدی شهریور در گفت و گو با ایسنا با اعلان اینکه واحدهای اغذیه فروشی برای ادامه فعالیت در سامانه اصناف و صنایع وزارت بهداشت ثبت نام و کد رهگیری دریافت کرده اند و وزارت بهداشت نیز بر آنها نظارت دارد، اظهار نمود: حدودا بیشتر واحدهای اغذیه فروشی پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند، برای اینکه بحث حفظ جان مطرح است.

وی افزود: اگر شهروندان با اغذیه فروشی ای مواجه گشتند که هیچ یک از پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کرد و مرتکب تخلف شده بود، می توانند با شماره ۸-۶۶۴۹۴۶۵۷ که شماره اتحادیه صنف اغذیه فروشان و مواد غذایی تهران است، تماس بگیرند و تخلفات را گزارش دهند. اتحادیه نیز حتما پیگیر این تماس ها خواهد بود.

رییس اتحادیه اغذیه فروشان و مواد غذایی تهران با بیان این که با شیوع ویروس کرونا خیلی از واحدهای اغذیه فروشی سرمایه های خودرا از دست دادند و نتوانستند مجدد به فعالیت خود ادامه دهند، اظهار داشت: به سبب اینکه اوج فروش این واحد در اسفندماه بود، خیلی از آنها مواد مورد نیاز خودرا در بهمن ماه خریداری نموده بودند و همین مورد موجب شد که تاریخ مصرف خیلی از اجناسشان بگذرد و متحمل ضرر و زیان بسیاری شوند.

وی در آخر با اشاره به اینکه اگر این واحدهای اغذیه فروشی بهداشت فردی و محیطی را رعایت نکنند و مشتری مدار نباشند، اساسا خودشان ضرر خواهدنمود و از دور خارج خواهند شد، اظهار داشت: واحدهای اغذیه فروشی موظف به استفاده از ماسک، دستکش، کلاه، روپوش و رعایت بهداشت فردی و محیط هستند.

منبع:

1399/03/17
13:48:18
2516
5.0 / 5
تگهای خبر: خرید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات