وزیر راه و شهرسازی:

متخلفان اجرای پروتكل ها در همه حوزه های حمل و نقل معرفی و رسانه ای می شوند

متخلفان اجرای پروتكل ها در همه حوزه های حمل و نقل معرفی و رسانه ای می شوند

به گزارش متخصص فلز نهمین نشست شواری هماهنگی حمل و نقل و لجستیك وزارت راه و شهرسازی عصر امروز با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی برگزار گردید.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، نهمین نشست شواری هماهنگی حمل و نقل و لجستیک وزارت راه و شهرسازی عصر امروز با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی برگزار گردید.
در این جلسه که با حضور معاونان ستادی وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، مدیران تمام دستگاه های زیرمجموعه به صورت ویدئو کنفرانسی در این جلسه شرکت داشتند.
در ابتدای این جلسه شهرام آدم نژاد، معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گزارشی از آخرین اخبار کمیته حمل و نقل ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا عرضه داد که در این گزارش بر رعایت حداکثری پروتکل ها در تمامی حوزه های حمل و نقل تاکید شد.
همینطور در این جلسه گزارشی از آخرین وضعیت حمل و نقل منطقه ای توسط دفتر توسعه بین الملل عرضه شد. در بخش دیگری از این جلسه محمد راستاد، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی تحلیلی از آثار اقتصادی و خسارات ناشی از شوک های محیط پیرامونی بر حمل و نقل دریایی کشور به سمع و نظر حاضران این نشست رساند. حمل و نقل سبز دیگر موضوعی بود که توسط دفتر ارزیابی های اقتصادی و مدیریت بهره وری مل و نقل گزارشی از آن عرضه و در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
محمد اسلامی در این جلسه با تاکید بر اینکه رعایت پروتکل ها توسط وزارت راه و شهرسازی یک تکلیف به شمار می آید، تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی در این حوزه وظیفه نظارتی داشته و طبق قانون و مقررات برای متخلفان مجازات در نظر گرفته شده است.
وی افزود: رعایت و اجرای تمامی پروتکل ها در همه حوزه های حمل و نقل یک اجبار است و در این خصوص تمامی ارگان ها و سازمان های زیرمجموعه وظیفه دارند با متخلفان بنا به مجازات های در نظر گرفته شده برخورد کنند. به همین خاطر و در این خصوص بطور قطع با هر شرکت و مجموعه متخلفی بدون تعارف و در صورت محرز شدن تخلف برخورد و موارد تخلف کاملا شفاف رسانه ای خواهد شد.
در این نشست وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این که کرونا یک فرصت برای توسعه زیرساخت های دولت الکترونیک به شمار می آید، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حوزه وزارت راه و شهرسازی یکی از پیشروترین وزارتخانه ها در کشور به شمار می آید. در این خصوص در تلاش هستیم تا بزودی میزان مراجعات حضوری الزامی مردم برای دریافت برخی خدمات به وزارت راه و شهرسازی را با ارائه خدمات الکترونیک به صفر برسانیم.
منبع:

1399/06/15
23:35:31
1544
5.0 / 5
تگهای خبر: اقتصاد , خدمات , دستگاه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات