معاون مالی بانك صادرات تشریح كرد

بازارگردانی متفاوت وسپهر در پشتیبانی از بازار سهام

بازارگردانی متفاوت وسپهر در پشتیبانی از بازار سهام

به گزارش متخصص فلز معاون مالی بانك صادرات ایران اظهار داشت: تمام وجوه حاصل از فروش سهام شركت گروه مالی سپهر صادرات «وسپهر»، صرف كنترل و توسعه بازار سهام می شود.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، احمد فاضلی با بیان این مطلب اظهار نمود: در عرضه اولیه شرکت گروه مالی سپهر صادرات ایران، ۲۰ درصد معادل ۶ میلیارد سهم از سهام این شرکت به عموم فعالان بازار سرمایه و صندوق های سرمایه گذاری عرضه خواهد شد و هیچ مبلغی از این وجوه به بانک صادرات ایران برنمی گردد بلکه تمام وجوه حاصل از این عرضه در خود شرکت باقی می ماند و برای کنترل بازار استفاده خواهد شد.
وی افزود: هدف ما، تنها کنترل بازار سهام بانک صادرات ایران و یا گروه مالی سپهر صادرات نیست، بلکه نگاه مان فراتر از مجموعه بانک است و به دنبال پشتیبانی از تمام بازار هستیم.
فاضلی اضافه کرد: نگاه تک بعدی در بازار سرمایه به شکست منجر می شود. پیشرفت مجموعه بانک در گرو پیشرفت و رونق مجموعه بازار سرمایه است بدین سبب اهتمام داریم علاوه بر حمایت جدی و مؤثر از سهام مجموعه بانک صادرات، وجوه حاصل از این عرضه اولیه را صرف تعادل و رونق بازار سهام نماییم.
معاون مالی بانک صادرات ایران با اشاره به بازارگردانی متفاوت سهام شرکت گروه مالی سپهر صادرات اظهار داشت: در نظر داریم به صورتی کاملا متفاوت از سایر بازارگردان ها و به صورت کاملا عملی و با قدرت وارد بازار شویم. تعداد قابل توجهی سهم نیز در اختیار بازارگردان قرار خواهد گرفت که در موقعیت های مناسب، بازار سهام شرکت را کنترل کند.
وی ادامه داد: هدف ما از بازارگردانی، ایجاد هیجان در سهام نیست که موجب افزایش بی رویه و یا سقوط قیمت سهام شود بلکه به دنبال واقعی کردن قیمت سهام شرکت برمبنای ارزش ذاتی و دارایی های باارزش آن هستیم.
سهام شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات در نماد "وسپهر ۱" یکشنبه هفته آینده، ثبت سفارش و عرضه اولیه خواهد شد.
منبع:

1399/06/28
19:45:35
1835
5.0 / 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات