امكان كنترل نرم افزارها برای بخش های صنعتی در كشور برقرار شد

امكان كنترل نرم افزارها برای بخش های صنعتی در كشور برقرار شد

متخصص فلز: تعدادی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان موفق شد خدمات تست و کنترل نرم افزارها را برای کمک به بهینه سازی کیفیت ارائه خدمات و امنیت شبکه های کامپیوتری بخش های صنعتی بومی سازی کند.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، محمد ولی زاده، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با اشاره به ارائه سامانه ای برای ارزیابی کارایی سامانه های نرم افزاری اظهار داشت: پس از توسعه یک سامانه نرم افزاری لازم است فاکتورهای کارایی آن همچون زمان پاسخ و کارایی، تحت یک دفعه شبیه سازی شده، در محیط آزمایشگاه تست، مورد تحلیل و ارزیابی قرار گیرد تا با ضریب اطمینان بالا بتوان نرم افزار تحت آزمون را در محیط عملیاتی منتشر نمود.
ولی زاده با اعلان اینکه این مجموعه توانسته در حوزه تست و تضمین کیفیت نرم افزار خدماتی را عرضه نماید، افزود: بخش عمده کارهای ما خدمت محور است و ما در حوزه های تست های عملکردی مکانیزه کردن خدمات ارائه می دهیم. این خدمات علاوه بر این که نسبت به نمونه خارجی مزیت قیمتی و کیفیتی دارد، دریافت خدمات از طرف مشاوران را تسهیل کرده است، در صورتیکه مشاوران خارجی هزینه مشاوره را به صورت ارزی و ساعتی دریافت می کنند.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، مدیرعامل این شرکت با اشاره به گستردگی خدمات ارائه شده در این عرصه اظهار داشت: به سبب تحریم، خیلی از شرکت های خارجی، خدمات مشاوره یا پشتیبانی را ارائه نمی دهند یا در صورت ارائه، با محدودیت هایی در اختیار شرکتها می گذارند. وقتی از این نرم افزار بومی استفاده می شود، مشکلات ارتباط و خدمات تعاملی در بین نیست.
منبع:

1399/09/15
13:40:18
1282
5.0 / 5
تگهای خبر: خدمات , صنعت , كشور , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات