رئیس اتحادیه سواری كرایه خبر داد

آخرین جزئیات نوسازی سواری كرایه بین شهری

آخرین جزئیات نوسازی سواری كرایه بین شهری

رئیس اتحادیه سواری کرایه از نوسازی سوارهای کرایه بین شهری اطلاع داد و اظهار داشت: تا آخر سال جاری حدود ۵۰۰ دستگاه سمند به رانندگان سواری های کرایه بین شهری تحویل داده می شود و تعداد آنها امسال به هزار دستگاه خواهد رسید.


رحمت حاج محمد علی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: با دستور وزیر راه و شهرسازی و همکاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای طرح نوسازی ناوگان سواری های کرایه بین شهری باردیگر از سر گرفته شد چونکه قبل از این نه فقط ایران خودرو دیگر به ما خودرویی تحویل نمی داد بلکه دو سال پیش تسهیلات بانکی برای نوسازی نیز قطع شد.
وی اضافه کرد: از شروع امسال حدود ۵۰۰ راننده برای نوسازی خودرو های خود اقدام نمودند که از این تعداد حدود ۲۰۰ دستگاه را تحویل داده ایم و مابقی آنها نیز در حال ساخت و تحویل است و ۵۰۰ دستگاه دیگر را نیز ثبت نام کرده و تا آخر سال جاری به رانندگان تحویل می دهیم.
رئیس اتحادیه سواری کرایه افزود: البته از دو سال پیش نیز حدود ۸۰۰ دستگاه سواری کرایه در دستور کار برای نوسازی قرار گرفته بود اما به سبب مشکلات مذکور متوقف گردید و در صددیم تا پرونده آنها را تکمیل نماییم. پیگیری های بسیاری دراین زمینه صورت داده ایم و نهایتا موفق شدیم دستورالعمل های آنرا دریافت کرده و به بانکهای عامل معرفی نماییم.
حاج محمدعلی با اشاره به اینکه تا بهار سال آینده ۸۰۰ دستگاه خودرو نوسازی شده را تحویل خواهیم داد، اظهار داشت: همه رانندگانی که قصد نوسازی را دارند باید خودرو خودرا اسقاط کنند چونکه اصول نوسازی همین است و از جانب دیگر پتانسیل افزایش ظرفیت خودرو در ناوگان سواری های کرایه بین شهری را نداریم.
به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، مدتی پیش صدراله بمانا، مشاور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز از نوسازی سواری های کرایه بین شهری با قرارداد با ایران خودرو آگاهی داد و اظهار داشت: قبل از این دو هزار دستگاه سمند و پژو به رانندگان تحویل داده شده و اگر این شرکت خودروساز بتواند بقیه تعهدات خودرا که ۳۰۰۰ دستگاه خودرو است را تحویل دهد، تسهیلات آن آماده است.



1399/09/24
14:04:29
1230
5.0 / 5
تگهای خبر: خودرو , دستگاه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات