یك مقام مسئول:

سقف تأمین مالی جمعی برای فعال سازی معادن كوچك ۵ برابر شد

سقف تأمین مالی جمعی برای فعال سازی معادن كوچك ۵ برابر شد

مدیر اجرایی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس اعلام نمود: سقف تأمین مالی جمعی برای فعال سازی معادن کوچک، 5 برابر شد.به گزارش متخصص فلز به نقل از ایمیدرو، سید رضا عظیمی مدیر اجرایی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس اعلام نمود: سقف تأمین مالی جمعی برای فعال سازی معادن کوچک، ۵ برابر شد.
وی عنوان کرد: بهره گیری از ظرفیت ابزارهای نوین تأمین مالی بخصوص در بازار سرمایه، همچون اولویت های اصلی وزارت صنعت، معدن و تجارت امسال است که در این حوزه، تعاملات و تسهیل گری های مؤثری با سازمان بورس و اوراق بهادر انجام شده است.
وی افزود: افزایش سقف تأمین مالی به روش تأمین مالی جمعی برای طرح احیا و فعال سازی معادن کوچک از ۲۰ میلیارد تا سقف ۱۰۰ میلیارد ریال هم یکی از این روش هاست که به تأیید شرکت فرابورس رسیده است.
مدیر اجرایی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس تصریح کرد: در جهت این تفاهم، فعالان معادن کوچک مقیاس در صورت احتیاج به تأمین مالی برای خرید تجهیزات و ماشین آلات تا سقف ۱۰۰ میلیارد ریال، می توانند از راه ارتباط با دبیرخانه طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس (http: //ssmines.impasco.gov.ir/) اقدام نمایند.
وی اضافه کرد: استفاده از این روش تأمین مالی نوین، می تواند راهگشای مناسبی برای تأمین تجهیزات معادن کوچک مقیاس باشد.

1399/11/30
12:02:39
710
0.0 / 5
تگهای خبر: ابزار , بازار , بورس , تجارت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات