استاندار قم خبرداد

بخش خصوصی به كمك راه اندازی واحدهای راكد و تعطیل شده قم می آید

بخش خصوصی به كمك راه اندازی واحدهای راكد و تعطیل شده قم می آید

متخصص فلز: قم استاندار قم از راه اندازی واحدهای تعطیل و راکد صنعتی استان قم با مشارکت بخش خصوصی آگاهی داد.


بهرام سرمست امروز در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی شکوهیه امروز در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: اثرگذاری تحریم ها بر روی مشاغل همچون واحدهای صنعتی، بررسی می شود. بازدید از این واحدها سبب شد تا در جریان طرح توسعه آنها قرار گرفته و با در نظر گرفتن مصوبه ستاد تسهیلات، در جهت رفع موانع تولید و مشکلات صنایع اقدام نماییم.
استاندار قم با تاکید بر ضرورت پشتیبانی از واحدهای صنعتی در استان عنوان کرد: قرار بر این است که در هفته انجام بازدید، از یک واحد صنعتی دیگر در استان بازدید کرده و در جریان مشکلات آن قرار بگیریم.
وی اشاره کرد: خوشبختانه در جریان بازدید امروز برخی از واحدهای راکد که از مدار تولید خارج شده بود با کمک بخش خصوصی به مدار تولید بازگشته و احیاء شده است.
سرمست تاکید کرد: با انجام بازدید از واحدهای صنعتی استان در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفتیم تا بتوانیم هرچه سریع تر گامی مؤثر در جهت رفع موانع تولید برداریم.
وی در انتهای سخنان خود اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم با کمک بخش خصوصی و بخش دولتی مشکلات واحدهای راکد و نیمه راکد استان را برطرف کرده و این واحدها را به مدار تولید بازگردانیم.
گفتنی است در این برنامه از شرکت طوفان الکتریک تولیدکننده انواع آبگرمکن گازی، خورشیدی و برفی، شرکت شاهین موتور تولیدکننده انواع موتورسیکلت، شرکت گل صبا آذربایجان تولیدکننده محصولات لبنی بازدید به عمل آمد؛ همین طور شرکت البرز البرز نشان قشم تولیدکننده روغن موتور تصفیه اول نیز افتتاح و مورد بازدید قرار گرفت.
منبع:

1399/12/05
14:11:54
977
0.0 / 5
تگهای خبر: تولید , دولت , صنعت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات