بانك عامل اعلام كرد؛

وام خرید مسكن بدون احتیاج به اوراق، تا آخر اردیبهشت ۱۴۰۰ تمدید گردید

وام خرید مسكن بدون احتیاج به اوراق، تا آخر اردیبهشت ۱۴۰۰ تمدید گردید

به گزارش متخصص فلز بانک عامل بخش مسکن اعلام نمود: تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن این بانک تا آخر اردیبهشت ۱۴۰۰ تمدید شده است.به گزارش متخصص فلز به نقل از مهر، بانک عامل بخش مسکن در اطلاعیه ای اعلام نمود: این بانک مهلت استفاده از تسهیلات طرح ۸۲ را تا آخر اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ تمدید کرد. در این راستا اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده مشمول درخواست هایی است که پیش نویس قرارداد حداکثر تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ تنظیم و قراردادهای مذکور حداکثر تا تاریخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ در دفاتر اسناد رسمی ثبت شوند.
لازم به ذکر است که پیشتر بانک مذکور با هدف کمک به خانه دار شدن اقشار مختلف جامعه و تقویت قدرت خرید متقاضیان مسکن و همینطور کاهش هزینه های دریافت تسهیلات، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده را تا آخر سال ۱۳۹۹ در دستور کار قرار داده بود.
از ۲۵ دیماه سال ۱۳۹۹ به مناسبت سالروز تأسیس بانک تخصصی بخش مسکن، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن به صورت توأم (بدون سپرده و اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن) در دستور کار شعب بانک قرار گرفته است.
سقف تسهیلات مذکور در مرکز استان، برای خرید انفرادی ۸۰ میلیون تومان و برای زوجین ۱۶۰ میلیون تومان و در شهرستان های استان برای خرید انفرادی ۶۰ میلیون تومان و برای زوجین ۱۲۰ میلیون تومان اعلام نمود.
تمامی شعب بانک عامل بخش مسکن به متقاضیانی که تا آخر اردیبهشت ماه سال آینده درخواست بهره مندی از تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را دارند، تسهیلات موصوف را به صورت توأم (بخشی از محل اعتبار داخلی بانک و بخشی از محل خرید اوراق مذکور) پرداخت خواهند کرد.
پرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده که از دیماه سالجاری به متقاضیان پرداخت می شود به نحوی است که نیمی از مبلغ تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن و مابقی از محل منابع بدون سپرده (مجموعاً تا سقف های تسهیلات خرید مسکن اوراق گواهی حق تقدم) پرداخت می شود. بدین سان متقاضیان فقط برای نیمی از تسهیلات نیازمند خرید اوراق هستند.


منبع:

1399/12/30
14:32:28
733
0.0 / 5
تگهای خبر: تخصص , خرید , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات