مدیركل راه و شهرسازی استان تهران:

پیشرفت مسكن ملی تهرانسر به ۲۷ درصد رسید

پیشرفت مسكن ملی تهرانسر به ۲۷ درصد رسید

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۰۰۰ واحد از پروژه اقدام ملی مسکن تهرانسر به پیشرفت ۲۷ درصد رسیده است اظهار داشت: از روز دوم فروردین ماه پروژه فعال است و هر سه انبوه ساز در سه شیفت کار می کنند.


خلیل محبت خواه در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: از روز دوم فروردین ماه پروژه مسکن ملی مشارکتی تهرانسر فعال است. الان ۱۰۰۰ واحد از این پروژه به ۲۷ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است. هر سه انبوه ساز این طرح در پاییز و زمستان گذشته به صورت کلی در سه شیفت فعال بودند.
وی ادامه داد: در بهار ۱۴۰۰ مقرر است ۱۰۰۰ واحد دیگر از پروژه اقدام ملی مسکن تهرانسر به فراخوان گذاشته شود که مجموع طرح به ۲۰۰۰ واحد خواهد رسید. در این خصوص طراحی، معماری، پروانه ساخت و هماهنگی با شهرداری تهران منطقه ۲۱ انجام شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، طرح مشارکتی مسکن ملی تهرانسر را موفق دانست و اظهار داشت: انبوه سازانی که در این پروژه مشارکت کردند از وضعیت راضی هستند. مسکن ملی تهرانسر در چهار بلوک به صورت مسکونی و تجاری اجرا می شود و در فراخوان جدید هم مقرر است واحدهای مسکونی و تجاری گنجانده شود.
محبت خواه تصریح کرد: باآنکه مسکن ملی تهرانسر حدود هفت ماه عقب افتاد ولی از زمانی که بنده مسئولیت اداره کل راه و شهرسازی استان تهران را بر عهده گرفتم مرتبا هر پنجشنبه از پروژه بازدید داشتیم و به صورت کلی ۳۴ بار به آن سر زدیم. یک مرتبه مهندس اسلامی ـ وزیر راه و شهرسازی ـ و دو بار مهندس مهرآبادی ـ مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ـ در این پروژه حضور بهم رساندند که باعث دلگرمی انبوه سازان شد. هم اکنون مشکلات با شهرداری مرتفع و کد نوسازی ها به انبوه سازان اعطا شده است.
وی پروژه تهرانسر را به لحاظ دسترسی و زیرساختها مناسب دانست و اظهار داشت: مسکن ملی تهرانسر از نظر زیرساختها، دسترسی به آزادراهها و فضاهای شهری پروژه خوبی است که در کنار بلوار اصلی قراردارد.
به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، طرح اقدام ملی مسکن شهریورماه سال ۱۳۹۸ با حضور رئیس جمهور به صورت رسمی از تهرانسر کلنگ زنی شد و الان ۱۸ ماه از آغاز آن می گذرد. برای تهرانسر ۲۰۰۰ واحد مسکن ملی تعریف شده که مسؤلان وزارت راه و شهرسازی قول داده اند ۱۰۰۰ واحد آن مهرماه ۱۴۰۱ به بهره برداری برسد. در بعضی بلوکهای پروژه ۱۰۰۰ واحدی سقف طبقه سوم زده شده است.1400/01/06
02:07:35
782
5.0 / 5
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات