آزادی خواه:

چرا عده ای چوب لای چرخ تولید كنندگان می گذارند؟

چرا عده ای چوب لای چرخ تولید كنندگان می گذارند؟

متخصص فلز: نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: چرا هر لحظه یک تولید کننده که سرمایه خودرا برای خدمت به مردم به میدان عمل آورده است باید با مزاحمت روبه رو شود؟


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، احد آزادی خواه در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: دو واحد بافتینه و بافتسان ملایر با ۵۰۰ نفر کارگر در سال قبل و در وضعیت کرونائی بیش از هشت و نیم میلیارد پارچه ماسک ساخته اند و در اختیار تولیدکنندگان ماسک قرار داده اند. بدین ترتیب ۶.۵ میلیارد دلار صرفه جویی ارزی صورت گرفته است.
ایشان سپس اظهار نمود: این امر کار فاخری است که در حوزه اقتصاد مقاومتی رقم خورده و تولید کنندگان جانانه ولایتمداری خودرا اثبات نموده اند، اما تعجب می کنم برخی جریانات فقط غر زده و چوب لای چرخ می گذارنند و بهتان و افترا و حرف های بی اساس در جامعه طرح می کنند. یک تولیدکننده بجای اینکه سرمایه خودرا در کانادا و آمریکا بخواباند، در میدان عمل به ۸۵ میلیون نفر جمعیت خدمت می کند اما هر لحظه با مزاحمت روبرو است.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: بارها درخواست ملاقات این تولیدکنندگان با وزیر بهداشت و درمان را داده ایم، انتظار می رود که در شرایطی که آنها ۹۵ درصد نیاز پارچه ماسک در کشور را تامین می کنند، وزیر بهداشت با آنها ملاقاتی داشته باشد.
وی در تذکری دیگر به وزیر راه و شهرسازی، اشاره کرد: ۷ کیلومتر جاده در منطقه ما وجود دارد که حدود چندین سال است پیگیری اتمام عملیات آن هستیم. انتظار می رود در امتداد تسریع اتمام آن شود.1400/01/24
14:47:53
496
5.0 / 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات