برای دهك های متوسط

ساخت مسكن اقساطی در اسلامشهر كلنگ خورد

ساخت مسكن اقساطی در اسلامشهر كلنگ خورد

با حضور وزیر راه و شهرسازی راه اندازی 1800 واحد مسکونی در اسلامشهر کلنگ خورد که 800 واحد آن در قالب طرح اقدام ملی و 1000 واحد توسط بنیاد مسکن ایجاد می شود و بعد از 50 درصد پیشرفت فیزیکی بصورت اقساطی به متقاضیان واگذار خواهد شد.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، بامداد امروز ساخت ۱۸۰۰ واحد مسکونی در قالب دو طرح در اسلامشهر شروع شد. مقرر است این پروژه تا سه سال تمام شود. ۱۰۰۰ واحد از این پروژه توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ۸۰۰ واحد در قالب طرح اقدام ملی با مدیریت وزارت راه و شهرسازی راه اندازی خواهد شد.
علیرضا تابش ـ رئیس بنیاد مسکن ـ با اعلان اینکه پروژه از فردا آغاز می شود اظهار داشت: ظرف زمان منطقی که برای این پروژه تعیین شده تا سه سال تمام می شود. فاز اول آنرا کمتر از دو سال به بهره برداری می رسانیم و به افراد متوسط جامعه تعلق پیدا می کند. با یک نرخ مشخص و متعادل نیز فروخته می شود که ۱۰ درصد بالاتر از نرخ تمام شده است.
بدین سبب گزارش، پروژه ۱۰۰۰ واحدی اسلامشهر با اعتبار ۱۰۰۰ میلیارد تومانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی راه اندازی و بصورت اقساطی به متقاضیان واگذار می شود. زمانی که طرح به پیشرفت حدود ۵۰ درصد رسید پیش فروش می شود که تسهیلاتی و اقساطی خواهد بود.
در ادامه با حضور وزیر راه و شهرسازی عملیات ساخت ۸۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح ملی مسکن در اسلامشهر شروع شد.
محمد اسلامی با اعلان اینکه هم اکنون ۵۳۰ هزار واحد اقدام ملی مسکن به مرحله اجرا رسیده است اظهار داشت: در همه شهرهای کشور پروژه های اقدام ملی در سه وضعیت دنبال می شود؛ در قالب اول زمین در اختیار افراد قرار گرفته که خودشان مبادرت به ساخت می کنند. پروژه های نوع دوم در شهرهایی که محدودیتهای زمین داریم مثل شهرهای بزرگ و متوسط بصورت مجتمع ایجاد می شود. نوع سوم را نیز در جاهایی که زمین گرانتر است در قالب قرارداهای مشارکت انجام می دهیم و تفاهم نامه هایی که با دستگاههای مختلف منعقد کرده ایم.
اسلامی اشاره کرد: امروز ۵۳۰ هزار واحد اقدام ملی مسکن فعال و به مراحل مختلف پیشرفت رسیده است. بعضی به افتتاح رسیده مثل پروژه ای که هفته گذشته در یزد افتتاح کردیم. از این ماه به بعد مرتبا شاهد افتتاح و بهره برداری از واحدهای اقدام ملی مسکن خواهیم بود.1400/01/25
21:39:24
526
5.0 / 5
تگهای خبر: دستگاه , فروش , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات