سهام عدالت چند؟

سهام عدالت چند؟

متخصص فلز: روند کاهش ارزش واقعی برگه های سهام عدالت همسو با روند نزولی بازار ادامه دارد به طوریکه ارزش واقعی برگه های یک میلیون تومانی سهام عدالت از 20 اسفندماه سال قبل تا بیست و هفتم ماه جاری، حدود چهار میلیون تومان کاهش داشته است.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، بعد از آزادسازی سهام عدالت مشمولان این سهام که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب نموده بودند می توانند با مراجعه به سامانه www.samanese.ir ارزش واقعی سهام و جزئیات دارایی خودرا ببینند. البته این ارزش یکسان نیست و تحت تاثیر نوسانات بازار افزایشی یا کاهشی می شود.
بر این اساس ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۰۰ هزار تومان در روز ۲۷ اردیبهشت ماه امسال، هفت میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه یک میلیون تومانی در همان روز، ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بود. درحالی که ارزش واقعی برگه های ۵۰۰ هزار تومانی سهام عدالت در روز چهارشنبه ۲۰ اسفندماه سال گذشته، ۹ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان و ارزش واقعی برگه های یک میلیون تومانی سهام عدالت در تاریخ چهارشنبه ۲۰ اسفندماه سال قبل نیز ۱۸ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان بود.
البته مشمولان سهام عدالت سال قبل قبل از این میتوانستند ۶۰ درصد سهام خودرا بفروشند و حدود هشت ماه است که به سبب شرایط بازار و فشار عرضه، این امکان را ندارند.
منبع:

1400/02/31
12:39:44
635
5.0 / 5
تگهای خبر: بازار , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات