تا پایان نیمسال نخست انجام می شود؛

آسفالت ریزی ۲۰۰ كیلومتر راه روستایی در آذربایجان شرقی

آسفالت ریزی ۲۰۰ كیلومتر راه روستایی در آذربایجان شرقی

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی اعلام نمود: ۲۰۰ کیلومتری راه های روستایی استان تا آخر شهریور سال جاری آسفالت می شود.به گزارش متخصص فلز به نقل از مهر، اروجعلی علیزاده در جلسه بررسی مشکلات راه های روستایی شهرستان هشترود اضافه کرد: همینطور در این زمان ۱۵۰ کیلومتر راه اصلی آسفالت ریزی خواهد شد.
وی از خط کشی و ایمن سازی ۵ هزار کیلومتر از طریق های استان اطلاع داد و اظهار داشت: ۴ هزار کیلومتر از طریق های استان هم ساماندهی علایم، تسطیح حریم و آزاد سازی بستر می شود.
فرماندار هشترود هم در این جلسه راه اندازی ۵ پل تخریب شده بر اثر سیل ۵ سال قبل را خواهان شد و اظهار داشت: ساکنان این روستاها همچنان چشم انتظار ساخت و راه اندازی پل های روستاهای خود هستند.
امین امینیان به وضعیت نامناسب آسفالت جاده هشترود مراغه و هشترود قره چمن اشاره نمود و اضافه کرد: متأسفانه چاله های این جاده ها سبب بروز تصادف می شود ازاین رو باید این جاده ها آسفالت ریزی مجدد شوند.
وی اظهار داشت: از ۷۵۰ کیلومتر راه های روستایی هشترود متأسفانه نزدیک به ۳۵۰ کیلومتر تخریب شده اند یا درحال تخریب هستند.
فرماندار هشترود تصریح کرد: در سالهای اخیر حق و حقوق مصوب این شهرستان را به صورت عادلانه توزیع نکرده اند و این معضل، سبب شده رتبه هشترود در آسفالت ریزی راه های روستایی ۱۸ یعنی سوم از آخر شود.


منبع:

1400/03/08
11:38:36
382
5.0 / 5
تگهای خبر: حقوق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات