نماینده مردم یزد مطرح كرد؛

سایپای نوین با تنوع در طراحی تولید در پی جلب رضایت مردمی

سایپای نوین با تنوع در طراحی تولید در پی جلب رضایت مردمی

متخصص فلز: نماینده مردم یزد در مجلس با اعلان اینکه نگاه مدیران سایپا، تامین قطعات خودرو در داخل و حرکت به سمت خودکفایی است، اظهار داشت: سایپای نوین با تنوع در طراحی تولید خودرو به دنبال جذب مشتری است.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، محمدصالح جوکار، با اعلان اینکه در تولید قطعات خودرو در داخل ظرفیت و توانمندی عظیمی در کشور وجود دارد، اظهار داشت: متأسفانه در سالهای قبل به این توانمندی و ظرفیت توجه نمی شد و مدیران وقت شرکت های خودروساز، نگاه به واردات داشتند. این نگاه واردات در حقیقت به مفهوم ایجاد اشتغال برای کارگران خارجی در کشور خودشان بود.
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با اشاره به نگاه مدیران سایپا برای خودکفایی تولید قطعات در داخل اشاره کرد: رویکرد جدید مدیران سایپا و نگاه آنها به تامین قطعات خودرو در داخل و این که قطعات مورد نیاز خودرو ها از خارج وارد نشود و در داخل تولید شود، بسیار بهادار است.
جوکار افزود: با توجه به این که امسال از طرف مقام معظم رهبری بعنوان سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» نامگذاری شده، ضرورت دارد تا شرکت های خودروساز تمام قطعات مورد نیاز برای تولید خودرو را به شرکت های دانش بنیان داخلی واگذار کنند. در این صورت هم از تولید حمایت جدی می شود و هم موانعی که بر سر تولید وجود دارد، برداشته می شود.
به گفته وی این اقدام سایپا و انعقاد قرارداد با وزارت دفاع و شرکت های دانش بنیان داخلی برای تامین قطعات خودرو یک حرکت خداپسندانه و با هدف پشتیبانی از تولید و اشتغال داخلی است که امیدواریم تداوم یابد. اقدامات سایپا از لحاظ کمی و کیفی در صنعت خودرو تحول به وجود می آورد. سایپا در طراحی خودرو ها نیز تنوع خوبی به وجود آورده که می تواند تداوم داشته باشد.
به گفته این مقام مسئول بهترین طراحی و بهترین کیفیت با کمترین مصرف انرژی می تواند خیلی کارآمدی این شرکت را افزایش دهد و مشتریان بیشتری را جذب نماید

1400/03/27
23:36:04
5.0 / 5
241
تگهای خبر: تولید , خودرو , صنعت , قطعات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات