ثبت نام چهاردهمین جشنواره كارآفرینان برتر

ثبت نام چهاردهمین جشنواره كارآفرینان برتر

ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر در حالی شروع شده که خیلی از کسب وکارها یک و سال نیم گذشته را در کنار شرایط سخت اقتصادی و ویروس کرونا سپری کردند.به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر که از روز گذشته در سطح ملی و استانی شروع به کار کرده تا دهم مرداد ماه ادامه دارد.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعنوان یکی از اصلی ترین بازیگران اکوسیستم کارآفرینی کشور به استناد رسالت و وظایف ذاتی خود در امر سیاستگذاری کارآفرینی و اشتغال، ارائه کارهای بنیادین در راه توسعه پایدار و ترویج کارآفرینی را در دستور کار قرار داده است.

جشنواره کارآفرینان برتر همه ساله با هدف شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سراسر کشور انجام می شود و تا حالا سیزده دوره جشنواره از طرف وزارت کار برگزار شده است.

رحیم سرهنگی مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت کار، با اهمیت ترین خاصیت های جشنواره کارآفرینان برتر را استفاده از فاکتورهای به روز و علمی - تخصصی در انتخاب کارآفرینان شامل نوآوری، رشد ترکیبی اشتغال، فروش، صادرات، شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سه بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات و همکاری با متخصصین حوزه های مختلف در سراسر کشور جهت امور مربوط به داوری اعلام نموده است.

به گفته وی، جشنواره چهاردهم در حالی شروع به کار کرده که کسب وکارها حدود یک و سال نیم در کنار شرایط سخت اقتصادی کشور درگیر پاندومی کرونا نیز بوده اند و طبعا کسب و کارهایی توانسته اند بقای خودرا حفظ کنند که در راه نوآوری گام برداشته باشند.

سرهنگی ابراز امیدواری کرده با بهره گیری از تجارب کارآفرینان بعنوان اصلی ترین عوامل تغییر در بازار و الگوسازی برای جوانان در این دوره از جشنواره ضمن شناسایی، انتخاب و معرفی الگوهای برتر کارآفرینی به جامعه گام مؤثری در امتداد ترویج کارآفرینی و توسعه کشور برداشته شود.

به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر تا دهم مرداد ادامه دارد و تفاوت مهم این دوره از جشنواره با سایر دوره ها بخش گردشگری و صنایع دستی است که بعنوان یکی از بخش های تخصصی جشنواره در کنار بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات اضافه و از همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در این دوره استفاده شده است.

در دنیای امروز موضوع کارآفرینی به سبب اهمیت در خلق فرصتهای شغلی جدید و رشد و توسعه اقتصادی مورد توجه خیلی از کشورها قرار گرفته است و دولتها با سرمایه گذاری بر کسب و کارهای نوآورانه و کارآفرینانه مسیر توسعه یافتگی را با شتاب بیشتر دنبال کرده اند.
1400/04/02
18:59:42
5.0 / 5
196
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تخصص , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات