مدیركل دفتر آموزش و بهسازی منابع انسانی دیوان محاسبات كشور:

۸۰ درصد تكالیف و قوانین در ارتباط با حوزه تولید اجرایی نشده است

۸۰ درصد تكالیف و قوانین در ارتباط با حوزه تولید اجرایی نشده است

مدیرکل دفتر آموزش و بهسازی منابع انسانی دیوان محاسبات کشور اظهار داشت: ۸۰ درصد تکالیف و قوانین در ارتباط با حوزه تولید، متاسفانه اجرایی نشده است.به گزارش متخصص فلز به نقل از مهر، ایرج مظفری پس از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی استانداری سمنان با اشاره به اینکه ۸۰ درصد تکالیف و قوانین در ارتباط با حوزه تولید در دستگاههای اجرایی متأسفانه اجرایی نشده است، تصریح کرد: می بایست رویه کنونی با تغییر همراه شود.
وی با اشاره به اینکه عملکرد دستگاههای اجرایی با محوریت اجرای تکالیف قانونی مورد بررسی قرار گرفته و مشخص شد که نیاز است تا دوره آموزشی بیشتری برگزار شود، اضافه کرد: اجرا نشدن قوانین در رابطه با تولید به علت آشنا نبود کامل مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی با قوانین و مقررات محرز است.
مدیرکل دفتر آموزش و بهسازی منابع انسانی دیوان محاسبات کشور با اشاره به اینکه در مواردی که تکالیف قانونی در برابر تولید انجام شده هم نواقصی وجود دارد، ابراز کرد: دوره آموزش قانون بودجه برای مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی کشور برگزار می شود.
مظفری با اشاره به اینکه جلوگیری از تخلفات مالی و آشنایی با مسائل و قوانین مالی هدف این نشست است، بیان داشت: تکالیف اجرایی در حوزه قوانین در رابطه با بخش تولید در این جلسه مورد بحث قرار خواهد گرفت.

1400/04/02
22:54:00
291
5.0 / 5
تگهای خبر: بودجه , تولید , دستگاه , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات