در نشست مشترك رییس جهاددانشگاهی و مدیرعامل شركت تامین آب اصفهان مطرح شد؛

استفاده از توانمندی و ظرفیت جهاددانشگاهی در انتقال آب خلیج فارس به اصفهان

استفاده از توانمندی و ظرفیت جهاددانشگاهی در انتقال آب خلیج فارس به اصفهان

به گزارش متخصص فلز نشست مشترک دکتر حمیدرضا طیبی، رئیس جهاددانشگاهی با دکتر سید محمود حسینی، مدیرعامل شرکت تأمین آب اصفهان با محوریت استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های جهاددانشگاهی در پروژه ملی انتقال آب خلیج فارس به اصفهان برگزار گردید.به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، به منظور استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های جهاددانشگاهی در پروژه ملی انتقال آب خلیج فارس به اصفهان نشستی با حضور رئیس، معاون پژوهش و فناوری و مدیرکل و مدیر پروژه یابی دفتر تخصصی فنی و مهندسی و علوم پایه جهاددانشگاهی با مدیرعامل شرکت تأمین آب اصفهان در دفتر مرکزی جهاددانشگاهی برگزار شد.

دکتر طیبی، توانمندی های جهاددانشگاهی را در اجرای پروژه ملی "انتقال آب خلیج فارس به اصفهان" شرح داد. دکتر حسینی، مدیرعامل شرکت تأمین آب اصفهان هم توضیحاتی را در مورد برنامه ریزی های مالی و اقتصادی اجرای پروژه و نحوه تأمین مالی آن ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، در انتها این نشست مقرر شد جلسه ای با حضور نمایندگان جهاددانشگاهی و شرکت "سازه سازان" سرمایه گذار و بهره بردار آب شیرین کن فاز اول پروژه با عنوان "انتقال آب خلیج فارس به کرمان و یزد" برگزار و از ظرفیتهای این نهاد در ساخت و تأمین تجهیزات آب خلیج فارس استفاده گردد. همینطور بر استفاده از ظرفیت جهاددانشگاهی در مدیریت انتقال تکنولوژی تجهیزات شامل غشاء و پمپ ها در پروژه خط(2) تاکید شد.
1400/04/05
23:34:43
5.0 / 5
226
تگهای خبر: اقتصاد , تخصص , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات