عضو كمیسیون عمران مجلس مطرح كرد؛

عرضه خودرو های متنوع توسط سایپا

عرضه خودرو های متنوع توسط سایپا

عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر لزوم حمایت جدی از صنعت خودروی کشور اظهار داشت: دولت و مجلس حامی صنعت خودرو هستند.به گزارش متخصص فلز به نقل از مهر به نقل از سایپا، رحمت الله فیروزی پور نماینده نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به سیاست مجلس در برابر صنعت خودرو، عنوان کرد: صنعت خودرو یک صنعت مادر به حساب می آید، صنایع دیگر را پوشش می دهد، ازاین رو لزوم دارد دولت و مجلس از این صنعت حمایت کنند.
وی افزود: این حمایت به منظور ارتقا و پیشرفت صنعت خودرو برای رقابت با صنایع خودرو در جهان خواهد بود.
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه باید نظارت جدی بر نحوه تولید و عرضه خودرو صورت گیرد، اظهار داشت: همینطور در کیفیت، کمیت و قیمت ها هم باید نظارت شود.
فیروزی پور اظهار داشت: در کشور ما چون زیرساخت های لازم فراهم نیست دولت باید مشوق هایی را در اختیار مردم قرار دهد تا مردم بتوانند از وضعیت بد اقتصادی خویش را نجات دهند.
وی ضمن اشاره به تولید خودرو های متنوع از جانب شرکت سایپا در سالهای اخیر، تاکید کرد: چون تقاضا وجود دارد لزوم دارد خودرو های متناسب با تقاضای مردم تولید شود.
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه صنعت خودروی کشور را یک صنعت موفق می دانم، اظهار داشت: تولیداتی که شرکتهای خودروساز همچون سایپا دارند سبب شده بخش زیادی از تقاضاهای مردم با همین تولیدات پاسخ داده شود ازاین رو لازم است دولت و مجلس با حمایت های خود در جهت ارتقای کیفیت صنعت خودرو گام بردارند.

1400/04/06
21:09:51
284
5.0 / 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات