سرویس تعمیرات تلویزیون در منزل

سرویس تعمیرات تلویزیون در منزل

متخصص فلز: پردرخواست ترین نحوه تعمیر تلویزیون تعمیر در منزل می باشد بدین صورت که شما کاربران گرامی در صورت به وجود آمدن اختلال در عملکرد تصویر تلویزیون یا صدا و یا کل تلویزیون با شماره های ثبت شده در سایت مجاز سیما و راه های ارتباطی با ما تماس گرفته و درخوایت خود مبنی بر تعمیر تلویزیون را ثبت می نمایید.


تلویزیون جعبه جادویی که افراد خانواده را دور هم جمع می کند و اوقات خوشی را برای همه به ارمغان می آورد. با این حال باید بدانیم که هر وسیله الکتریکی عمری دارد و به هر صورت دچار خرابی می شودو حتی یکدفعه ممکن است وسط برنامه بسیار جذاب یهو خاموش شود، از خرابی‌های جزیی تا کلی همگی توسط گروه متخصصان پاراتک قابل تشخیص است.
تلویزیون‌های قدیمی مشکلات خاص خود را دارند و تلویزیون‌های مدرن و پیشرفته نیز به همین صورت. شاید تصور کنید یک تلویزیون به دلیل آنکه تازه خریداری شده مشکلاتی نخواهد داشت. یا به دلیل اینکه هوشمند است به مشکلی برنخواهد خورد. امّا حادثه اتفاق می افتد. چه اینکه تلویزیون در کارخانه مشکل داشته است و چه در خانه برایش مشکلی رخ داده باشد. گاهی حتی نوسانات برق آسیب‌های شدیدی به وسایل برقی می زنند. چنین مواردی را نمی‌توان پیش بینی کرد. با این حال امکان رفع آنها وجود دارد. گروه پاراتک در شهر مشهد آماده است تا چنین مشکلاتی را برطرف کند.

خدمات تعمیر تلویزیون

گاهی تصور می شود با باز کردن پشت تلویزیون می‌توان مسئله را رفع نمود. افراد در خانه آچاری به دست می گیرند و سعی در رفع اشکالات تلویزیون خود می‌کنند. این عمل می‌تواند گارانتی دستگاه را منقضی کند. یا حتی بدتر، اشکالاتی دیگر را به آن بیافزاید. مراکز مجاز، که پاراتک یکی از آن ها است، تمامی قطعات لازم برای تعمیر را به همراه دارند. همچنین گارانتی دستگاه شما نیز حفظ می‌شود.

تلویزیون شما چه مشکلی پیدا کرده؟

آیا تصویر یا صدا ندارد؟ یا پیکسل‌های آن در نقاطی سوخته است؟ آب خوردگی فلت و پنل تلویزیون و… از جمله مواردی است که برای اکثر تلویزیون‌ها رخ می‌دهد. پس نگران نباشید، این مسئله برای همه اتفاق افتاده و قابل رفع است. متخصصان پاراتک در محل حاضر می شوند و با تجهیزات خود به عیب یابی خواهند پرداخت. گاهی تنها تعمیر یک قطعه کوچک مشکل را حل می کند؛ گاهی نیز کل برد دستگاه باید تعویض شود. بررسی تمامی این نکات باید توسط متخصص صورت گیرد.
چه مواردی در پاراتک تعمیر می شود:
روشن نشدن تلویزیون
عدم وجود تصویر یا صدا
ضربه خوردن تلویزیون
پرش تصاویر
وجود پیکسل‌های سوخته
آب خوردگی تلویزیون
بهم ریختگی رنگ در تلویزیون‌های
رفع مشکلات بک لایت، پاور

برند تلویزیون شما چیست؟ تیم تعمیرکاران نوین تکنیک با بیش از ۳۵۰۰ متخصص کاربلد قادر به تعمیر انواع برندها با قطعات اورجینال است. پس هیچ نگرانی بابت تعمیرات تخصصی انواع برندهای تلویزیون در محل نداشته باشید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ

سامسونگ یک برند کره‌ای است که محبوبیت زیادی دارد و سال‌هاست یکی از انتخاب‌های اصلی افراد است. تلویزیون‌های این برند بسیار متنوع هستند و در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند. مشکلات متداول تلویزیون سامسونگ شامل ایراد در صفحه نمایش، نقص در رنگ تصاویر، قطعی تصویر و صدا است.

تعمیر برد تلویزیون سامسونگ بسیار تخصصی است و باید توسط تعمیرکاری که روی این برند تخصص دارد انجام شود. با توجه به تغییر و پیشرفت تکنولوژی تعمیرکار تلویزیون باید حتما دانش بروزی داشته باشد. به همین دلیل تعمیرکاران تلویزیون نوین تکنیک دائما در دوره‌های آموزشی شرکت می‌کنند و به تعمیر جدیدترین مدل‌ها تسلط دارند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی

تلویزیون ال‌جی یکی دیگر از برندهای باکیفیتی است که طرفداران خودش را دارد اما یکی از مشکلات بزرگ آن اختلال رنگ در تصویر، نقص رنگ، حالت رنگین کمانی شدن و پدیدار شدن خطوط افقی یا عمودی در آن می‌باشد. بهترین راه برای تعمیر تلویزیون ال ‌جی کمک از افراد ماهر و آشنا به قطعات است. این قطعات ممکن است پس از گذشت سال‌ها تغییر کنند و استفاده از قطعات جایگزین مناسب نیازمند دانش و تجربه است.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون جی پلاس

 گروه اجرایی نوین تکنیک بخش تعمیرات تلویزیون جی پلاس آماده ارائه انواع خدمات تخصصی با قیمتی مناسب در رابطه با تعمیر تلویزیون G-plus در مرکز نمایندگی تلویزیون جی پلاس همراه با ضمانت انواع تعمیرات و خدمات بین ۶ماه تا ۱سال است و در محدود کرج، تهران و شهرستان های تهران ( پرند، پردیس، اسلامشهر، پاکدشت، شهریار، ملارد، ورامین ) آماده انجام تعمیر تلویزیون جی پلاس شماست که علاوه بر این خدمات، مشاوره رایگان نیز به شما عزیزان ارائه می‌شود.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی

 گروه اجرایی نوین تکنیک بخش تعمیرات تلویزیون سونی آماده ارائه انواع خدمات تخصصی با قیمتی مناسب در رابطه با تعمیر تلویزیون sony در مرکز نمایندگی تلویزیون سونی همراه با ضمانت انواع تعمیرات و خدمات بین ۶ماه تا ۱سال است و در محدود کرج، تهران و شهرستان های تهران ( پرند، پردیس، اسلامشهر، پاکدشت، شهریار، ملارد، ورامین ) آماده انجام تعمیر تلویزیون سونی شماست که علاوه بر این خدمات، مشاوره رایگان نیز به شما عزیزان ارائه می‌شود.

 

تعمیر تلویزیون در منزل

همانطور که میدانید تعمیر تلویزیون کار پیچیده ای می باشد که تنها باید توسط افراد متخصص و کار بلد انجام گیرد . چون کوچکترین خطایی باعث آسیب رسیدن به قطعات ویژه پنل یا صفحه نمایش می شود . از آنجایی که در جریان هستید جا به جایی تلویزیون امری دشوار می باشد . و اینکه اگر مشکلی برای تلویزیون پیش بیاید این نگرانی به وجود می آید که چگونه تلویزیون را به مراکز تعمیر ‌و یا نمایندگی ها ببرید .مرکز مجاز سیما به دلیل آسایش و رفاه حال شما عزیزان ، همچنین صرفه جویی در زمان و روند تعمیر تلویزیون ، تعمیر در منزل را برای شما کاربران گرامی در نظر گرفته است . این روش که یکی از پردرخواست ترین روش های تعمیر می باشد مورد استقبال اکثر کاربران قرار گرفته است . شما عزیزان می توانید در صورت بروز مشکلی در دستگاه تلویزیون خود ، با مراجعه به سایت مرکز تعمیرات تخصصی مجاز سیما و از طریق راه های ارتباطی با ما تماس گرفته و نسبت به تعمیر درخواست خود اقدام نمایید . در صورتی که با شماره های ما تماس بگیرید همکاران ما نسبت به تکمیل فرم در خواست تعمیر تلویزیون شما اقدامات لازم را انجام داده و فرم درخواست شما را تکمیل می کنند.

مشکل به وجود آمده و مدل تلویزیون اطلاعات اصلی می باشند که لازم است شما در فرم در خواست خود ثبت نمایید . بعد از تکمیل فرم درخواست ، همکاران ما آن را به کارشناسان و تکنسین متخصصی که به محل سکونت شما نزدیک است ارجاع می دهند . کارشناسان ما بنابر مدل و مشکل اعلامی توسط شما متوجه مشکل شده و همراه تجهیزات و قطعات مورد نیاز تلویزیون ، به محل مورد نظر شما آمده و بررسی های لازم را انجام می دهند . کارشناسان ما بعد از بررسی مشکل بوجود آمده اگر تنها ایراد در همان قطعه باشد آن را تامیر و در صورتی که منشا مشکل از قطعات دیگر باشد آنها را نیز بررسی نموده و بهد ا  توضیحات و پاسخگویی به تمام سوالات شما ، همچنین برآورد و هزینه تعمیر ، با مشورت شما نسبت به تعمیر تلویزیون اقدام می نمایند.

توصیه ما به شما عزیزان این می باشد که در صورت بروز حتی کوچکترین خطایی در تلویزیون خود ، نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید تا از مشکلات جدی ،که قرار است پیش بیاید جلوگیری به عمل آورید . تعمیر زود هنگام علاوه بر هزینه های مقرون به صرفه تعمیرات موجب این می شود که اختلال بوجود آمده در یک قطعه به الباقی قطعات دیگر تلویزیون سرایت نکند.

نمایندگی مجاز ال جی با ضمانت نامه گلدیران

نمایندگی‌ مجاز گلدیران در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند. ضمن اینکه با کلیک بر روی استان مورد نظر خود شهرهای خدمات دهنده گلدیران را جستجو و پیدا خواهید کرد.

آدرس نمایندگی تعمیرات ال جی را با کلیک بر روی استان مورد نظر خود پیدا خواهید کرد و با مراجعه به آدرس نمایندگی تعمیرات LG به راحتی  از خدمات پس از فروش ال جی بهره خواهید برد.

خدمات پس از فروش LG با ضمانت گلدیران سال‌های طولانیست که در خدمت مشتریان این سرزمین میباشد تا درصورت مشاهده هر گونه ایراد و مشکل در محصول خود با مراجعه به نمایندگی تعمیرات ال جی به راحتی و با آسودگی خیال محصول خود را به نمایندگی تعمیرات LG بسپارید و اطمینان کنید محصول به بهترین شکل خود تعمیر خواهد شد.

همانطور که میدانید نمایندگی LG در تمام شهرهای ایران دایر شده است و سعی بر این است که در تمامی شهرهای کوچک نیز خدمت رسانی نمایندگی ال جی برقرار گردد. اما نگران نباشید در صورت عدم حضور نمایندگی‌های ال جی در شهرستان، شما میتوانید شماره تلفن نمایندگی LG را از نزدیک ترین نمایندگی شهر خود یا از شماره تلفن 02184733 و یا با کلیک بر روی نزدیک ترین شهرستان به محل سکونت خود از سایت دریافت کنید.شماره تلفن نمایندگی ال جی از منابع قابل اطمینان به راحتی قابل دسترس شما عزیزان خواهد بود.

 

روند تعمیر انواع تلویزیون در شرکت تعمیراتی مجاز سیما

در این بخش از مقاله به روند تعمیر تلویزیون توسط شرکت تعمیراتی مجاز سیما خواهیم پرداخت.
پردرخواست ترین نحوه تعمیر تلویزیون تعمیر در منزل می باشد بدین صورت که شما کاربران گرامی در صورت به وجود آمدن اختلال در عملکرد تصویر تلویزیون یا صدا و یا کل تلویزیون با شماره های ثبت شده در سایت مجاز سیما و راه های ارتباطی با ما تماس گرفته و درخوایت خود مبنی بر تعمیر تلویزیون را ثبت می نمایید.این درخواست به کارشناسان و متخصصین تعمیر تلویزیون که به محل سکونت شما نزدیک هستند ارجاع داده می شود.کارشناسان ما با شما تماس گرفته و طبق ساعت مشخصی با هماهنگی شما در محل ثبت شده در درخواست حاضر می شوند.

روش های دیگری که شما می توانید بابت تعمیر تلویزیون خود از طریق این مرکز اقدام نمایید بدین صورت میباشد:

-مراجعه حضوری:
بدین روال که از طریق مراجعه به سایت و بررسی آدرس مراکز و شعبات،نزدیک ترین مرکز به محل سکونت خود را انتخاب کنید.و تلویزیون خود را به آنجا برده و نسبت به تعمیر تلویزیون خود اقدامات لازم را انجام دهید.همکاران ما در صورت تحویل تلویزیون رسیدی مبنی بر دریافت تلویزیون به شما می دهند.تمام اقدامات لازم بابت تعمیر تلویزیون شما در آن مر‌کز صورت می گیرد.بعد از اتمام عملیات تعمیر با شما تماس گرفته و نسبت تحویل تلویزیون به شما هماهنگی های لازم انجام می گیرد.

 

1401/03/07
20:26:28
9033
5.0 / 5
تگهای خبر: رپورتاژ , سرویس , خدمات , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات