معاون اجرایی رئیس جمهور:

منابع اعتباری خط ریلی بوشهر پرداخت می شود

منابع اعتباری خط ریلی بوشهر پرداخت می شود

به گزارش متخصص فلز، بوشهر معاون اجرائی رییس جمهور از اختصاص منابع اعتبارات مصوبات سفر استانی رییس جمهور به بوشهر آگاهی داد و اظهار داشت: بیش از 40 هزار میلیارد تومان منابع اعتباری برای خط ریلی بوشهر - شیراز پیش بینی شده و پرداخت می شود.


سید صولت مرتضوی شامگاه سه شنبه ۲۹ شهریور در نشست بررسی روند اجرائی مصوبات سفر استانی رییس جمهور به بوشهر با اعلان اینکه کارهای مهم و بزرگی در استان بوشهر اجرا شده است، اظهار داشت: برمبنای بررسی آخرین وضعیت پیشرفت و تحقق مصوبات سفر استانی آیت الله رئیسی در بوشهر روند اجرا طرح ها مطلوب است که اجرا کامل این طرح ها چهره استان بوشهر را تغییر می دهد.
وی با اشاره به این که اعتبارات منابع عمومی در سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۲۰ درصد پرداخت شده است، اشاره کرد: این اعتبارات امسال تا حالا ۷۰ درصد آن اختصاص یافته و ۳۰ درصد دیگر در نیمه دوم امسال اختصاص داده می شود.
معاون اجرائی رییس جمهور با تکیه بر پیگیری اختصاص اعتبارات از منابع تعیین شده در مصوبات اظهار داشت: مسئولان اجرائی باید پیگیری لازم در اختصاص اعتبارات انجام دهند و باید از همه فرصت ها بهره گیرند.
مرتضوی از عملیاتی شدن اعتبارات مصوبات سفر استانی رییس جمهور از منابع عمومی اشاره کرد: در بازدید از سد دالکی و محور مواصلاتی کنارتخته فارس و دالکی استان بوشهر منابع اعتباری آنها اصلاح گردید و در این جهت ۱۸۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل این ۲ طرح اختصاص یافت.
وی از تامین منابع اعتباری خط ریلی بوشهر به شیراز آگاهی داد و بیان کرد: در این جهت بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان منابع اعتباری پیش بینی شده است که پرداخت می شود.
سرپرست نهاد رییس جمهوری تامین سرمایه گذاری در منطقه آزاد بوشهر را یاد شده قرار داد و اشاره کرد: ضمن تامین سرمایه گذاری در منطقه آزاد بوشهر، منابع اعتباری صنایع دریایی استان بوشهر به عنوان مصوبات سفر استانی رییس جمهور تامین می شود.
/


1401/06/30
10:35:13
176
5.0 / 5
تگهای خبر: سرمایه گذاری , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات