تصویب كلیات بودجه ۹۷ در كمیسیون اقتصادی

تصویب كلیات بودجه ۹۷ در كمیسیون اقتصادی

متخصص فلز: سخنگوی كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تصویب كلیات لایحه بودجه ۹۷ در این كمیسیون و انتخاب اعضای هیئت تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه كرمانشاه اطلاع داد.


رحیم زارع در گفت وگو با ایسنا اظهار نمود: كلیات لایحه بودجه ۹۷ با حضور معاونین و مسئولان سازمان برنامه و بودجه در كمیسیون اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت. در این جلسه شفافیت درآمدهای حاصل از فروش نفت و صادرات و شفافیت در ارقام مندرج در بودجه ۹۷ مورد تاكید قرار گرفت. وی اضافه كرد: در ادامه كلیات لایحه بودجه ۹۷ در كمیسیون اقتصادی به رای گذاشته شد كه با اكثریت آرا تصویب گردید. كمیسیون ادامه وارد بررسی جزئیات این لایحه شد.
زارع افزود: در ادامه این جلسه تركیب اعضای هیئت تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه كرمانشاه به بخش خصوصی تعیین شد كه بر این اساس ۱۵ نفر از نمایندگان حاضر متشكل از 5 نفر از متقاضیان تحقیق و تفحص و 10 نفر از اعضای كمیسیون بعنوان اعضای هیات انتخاب شدند كه با انتخاب هیات رئیسه كار تحقیق و تفحص آغاز خواهد شد.
به گفته وی، شهاب نادری، سلیمانی، تجری، صفری مصری، شریف پور، شكری، قرجه طیار، حضرتی، حسینی شاهرودی، كعبی، محمدی اناركی، فلاحت پیشه، آقاپور و سعیدی بعنوان اعضای هیئت تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه كرمانشاه به بخش خصوصی انتخاب شدند.1396/10/05
19:36:48
4756
5.0 / 5
تگهای خبر: اقتصاد , بودجه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات