موفقیت بانك شهر در پشتیبانی از مدیریت شهرها و اجرای پروژه های عمرانی

موفقیت بانك شهر در پشتیبانی از مدیریت شهرها و اجرای پروژه های عمرانی

متخصص فلز: شهردار كرج با اشاره به حمایت های بانك شهر از پروژه های مختلف در سطح شهرهای مختلف كشور اظهار داشت: نقش این بانك در پیشرفت پروژه های بزرگ عمرانی كرج بی بدیل بوده است.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از بانك شهر، اصغر نصیری با بیان این كه اقتصاد شهری و شهرداری ها متاثر از اقتصاد كلان كشور است، اظهار داشت: «شرایط اقتصاد شهری» یكی از مؤلفه های اصلی توسعه پایدار، بخصوص در كلانشهری مانند كرج است كه تا كنون فاقد زیرساخت های لازم بوده و توسعه در آن چندان موزون نبوده است.
وی، یكی از دغدغه های اصلی مدیریت شهری كرج در مقطع فعلی را كسب درآمدهای پایدار دانست و با اشاره به اینكه تحقق این مهم نیازمند تعریف فرآیندی خاص است، اضافه كرد: بی گمان تحقق این مهم در كوتاه مدت وجود ندارد.
نصیری در ادامه با اشاره به حمایت های بانك شهر از مدیریت شهری كلان شهرها و نقش بی بدیل این بانك در كمك به پیشرفت پروژه های عمرانی شهر كرج، اظهار داشت: رویكرد این بانك از ابتدای تاسیس، كمك به مدیریت شهرها و ارتقای سطح كیفیت زندگی شهروندان بوده كه تا كنون در این زمینه موفق عمل كرده است.
وی خاطرنشان كرد: نقشی كه بانك شهر طی سال های اخیر با مدیریتی آگاه به مسائل و اقتصاد شهری و هم مجموعه وظایف سنگین مدیریت شهری در توسعه پروژه های كلانشهرها ایفا كرده و می كند، نقشی پررنگ و سازنده بوده است.
به گفته شهردار كرج، اجرای بزرگ ترین پروژه های كرج همچون بزرگراه شمالی و چند پروژه دیگر با پشتوانه بانك شهر نه تنها دچار وقفه نشد بلكه با سرعت مطلوب هم در حال انجام می باشد.

1396/12/02
13:37:28
4763
5.0 / 5
تگهای خبر: اقتصاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات