نیكلاس مادورو:

احیای تولیدات افت كرده نفت

احیای تولیدات افت كرده نفت

به گزارش متخصص فلز رییس جمهور ونزوئلا قول داد كه در نیمه اول سال ۲۰۱۸ تا ۷۰ درصد از میزان افت تولید نفت این كشور را احیا كند.به گزارش متخصص فلز به نقل از مهر به نقل از رویترز، رییس جمهور ونزوئلا نیكلاس مادورو قول داد كه در نیمه اول سال ۲۰۱۸ تا ۷۰ درصد از میزان افت تولید نفت این كشور را احیا كند.
مادورو در مصاحبه با تلوزیون این كشور اظهار داشت: من به شما اعلام می كنم كه بی عدالتی های بی سابقه بر ضد ونزوئلا منجر به افت چند میلیون بشكه ای تولید نفت شده است.
وی هیچ توضیحی در مورد میزان دقیق افت تولید نفت و یا بازه زمانی افت تولید، عرضه نكرد.
نیكلاس مادورو اظهار داشت: من معتقدم در نیمه اول امسال ما ۷۰ درصد تولید خویش را احیا خواهیم كرد.
طبق داده های انتشار یافته توسط سازمان اوپك در ماه ژانویه، تولید نفت ونزوئلا ۱۳ درصد در سال قبل افت كرده است و به پایین ترین مقادیر ۲۸ ساله خود رسیده است.
این شرایط، ونزوئلا را بیشتر در عمق بحران اقتصادی فرو خواهد برد و احتمال عدم پرداخت به موقع بدهی های این كشور هم شدت می گیرد.
در سال ۲۰۱۷ ونزوئلا روزانه ۲.۰۷۲ میلیون بشكه نفت خام تولید كرد كه نسبت به سطح تولید روزانه ۲.۳۷۳ میلیون بشكه ای خود در سال ۲۰۱۶، نزدیك به ۳۰۰۰۰۰ بشكه در روز كاهش یافته است.
مادورو از جنگ اقتصادی بر ضد این كشور به رهبری آمریكا و همینطور فساد در شركت ملی نفت ونزوئلا، انتقاد كرده است و آن را بعنوان عامل كاهش تولید معرفی كرده است.
 

1396/12/06
15:35:35
5219
5.0 / 5
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , نفت , نفت خام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات