اعتراض بازنشستگان فرانسوی به قوانین مالیاتی جدید

اعتراض بازنشستگان فرانسوی به قوانین مالیاتی جدید

متخصص فلز: هزاران بازنشسته فرانسوی در پاریس و سایر شهرهای فرانسه در اعتراض به دریافت مالیات بالاتر از آن ها برای هزینه های تامین اجتماعی راهپیمایی كردند.


به گزارش متخصص فلز به نقل از رویترز، یكی از اصلی ترین عوامل موفقیت امانوئل ماكرون- رئیس جمهور فرانسه- در شكست دادن رقیب انتخاباتی خود، كسب حمایت بازنشستگان بود اما تنها با گذشت هشت ماه از پیروزی، او دریافت مالیات بیشتر از این گروه را هدف قرار داده است.
فرانسه حدود ۱۵ میلیون بازنشسته دارد كه سه نفر از هر چهار بازنشسته فرانسوی، در زمان انتخابات ریاست جمهوری به ماكرون رای دادند اما تازه ترین نظرسنجی موسسه " ایفوپ" نشان داده است پشتیبانی از ماكرون در میان بازنشستگان فرانسوی به ۵۳ درصد كاهش یافته است.
ماكرون كه وعده داد به اقتصاد نابسامان فرانسه جانی دوباره ببخشد در نظر دارد مالیات بر درآمد بازنشستگان را به منظور تامین پرداخت های رفاه اجتماعی افزایش دهد. با این حال خیلی از بازنشستگان از این مساله شكایت كرده اند كه زندگی شان تحت تاثیر افزایش مالیات ها در زمینه هایی چون سوخت و كاهش مزایای رفاهی در مواردی نظیر كمك های نقدی و غیر نقدی به خانوار ها قرار گرفته است و این مساله سبب شده است احزاب رقیب ماكرون را متهم به این كنند كه او رئیس جمهور ثروتمندان است.1396/12/25
17:47:48
5153
5.0 / 5
تگهای خبر: مالیات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات