تا پایان اولین ماه زمستان

صدر و قعرنشیان ریل صنعتی شدنبعلاوه جدول

صدر و قعرنشیان ریل صنعتی شدنبعلاوه جدول

متخصص فلز: تا آخر دی ماه سال جاری به ترتیب در استان های خراسان رضوی، یزد و فارس بیشترین و در استان های كرمان، خراسان شمالی و كهگیلویه و بویراحمد كمترین میزان جواز تاسیس صنعتی صادر گردیده است.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، تا آخر دی ماه سال جاری در مجموع ۱۶ هزار و ۶۲ فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه حدود ۱۲۵ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان و پیش بینی اشتغال ۳۶۲ هزار و ۴۹۲ نفر صادر گردیده است كه در قیاس با مدت مشابه سال پیش از افزایش ۱۹ درصدی در تعداد، ۱۶.۳ درصدی در پیش بینی سرمایه گذاری و ۲۱.۵ درصدی در پیش بینی اشتغال خبر می دهد.
بنا بر اطلاعاتی كه در اختیار ایسنا قرار گرفته است، بیشترین تعداد جواز صنعتی صادر شده به ترتیب به استان های خراسان رضوی (۱۴۶۵ فقره)، یزد (۱۲۶۶ فقره) و فارس (۱۲۰۶ فقره) متعلق می باشد و كمترین تعداد جواز صنعتی صادر شده هم به استان های جنوب كرمان (۸۶ فقره)، خراسان شمالی (۹۳ فقره) و كهیكیویه و بویراحمد (۱۱۷ فقره) اختصاص یافته است.
این در حالی است كه میزان جواز صادر شده تاسیس صنعتی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی معادل ۲۰۰ فقره در ۱۰ ماهه سال جاری بوده كه نسبت به ۸۳ فقره جواز تاسیس صادر شده در مدت مشابه سال قبل با تغییر ۱۴۱ درصدی همراه شده است.


جوازهای تاسیس صادر شده به تفكیك استان


جوازهای تاسیس صادر شده به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی1396/12/27
12:48:56
4663
5.0 / 5
تگهای خبر: اقتصاد , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات