در معاملات بورس رخ داد؛

رشد ۴۵۰۰ واحدی شاخص بورس

رشد ۴۵۰۰ واحدی شاخص بورس

متخصص فلز: شاخص بورس با بیش از ۴۵۰۰ واحد صعود در انتها معاملات روز جاری برای نخستین بار به كانال ۱۶۵ هزار واحد رسید تا برای دومین روز متوالی یك تاریخ سازی تازه در تالار شیشه ای رخ بدهد.


به گزارش متخصص فلز به نقل از مهر، در تمام كرد و ستدهای امروز بورس، همه شاخص ها با رشد مواجه گشتند و به صورت میانگین بیش از ۲ درصد افزایش را تجربه كردند.
جهش شاخص ها
بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری شاخص های بورس با رشد مواجه گشتند به صورتی كه شاخص كل با ۴۵۳۳ رشد معادل ۲.۸۲ درصد به ۱۶۵ هزار ۷۲ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی» با ۱۳۲۵ واحد افزایش معادل ۲.۸۲ درصد به ۴۸ هزار ۲۴۵ واحد، شاخص كل «هم وزن» با ۷۹۳ واحد رشد معادل ۲.۸۴ درصد به ۲۸ هزار و ۷۲۴ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۵۶۱ واحد افزایش، معادل ۲.۸۴ درصد به ۲۰ هزار و ۳۰۱ واحد، شاخص آزاد شناور با ۴۲۸۸ واحد صعود، معادل ۲.۵۰ درصد به ۱۷۵ هزار و ۹۱۰ واحد، شاخص بازار اول با ۳۰۹۴ واحد افزایش معادل ۲.۶۱ درصد به ۱۲۱ هزار ۶۲۱ واحد و شاخص بازار دوم با ۱۰۲۱۰ واحد صعود معادل ۳.۲۱ درصد، به ۳۲۸ هزار و ۷۰۶ واحد رسید. به این ترتیب، در انتها معاملات امروز بورس، در ۲۸۶ هزار و ۴۵۲ نوبت معاملاتی، ۴ میلیارد و ۸۰۴ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۳ هزار و ۷۲۱ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار به ۶۲۹ هزار و ۷۱۵ میلیارد تومان رسید.

1397/07/01
00:10:45
5039
5.0 / 5
تگهای خبر: بازار , بورس , معامله
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات