مدیرعامل سایپا:

قطعه ECU خودرو داخلی سازی شد

قطعه ECU خودرو داخلی سازی شد

متخصص فلز: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اظهار داشت: باتلاش قطعه سازان داخلی و همكاری گروه خودروسازی سایپا، قطعه ECU خودرو داخلی سازی شد.به گزارش متخصص فلز به نقل از سایپانیوز، محسن جهرودی در بازدید از شركت سازه گستر سایپا با اشاره به لزوم توجه به توسعه داخلی سازی قطعات خودرو در دوران تحریم ها اضافه كرد: در صورتیكه صنعت خودروسازی ایران بتواند در برابر تحریم های فعلی ایستادگی كرده و از ظرفیت های خود به خوبی استفاده نماید، در آینده این صنعت بسیار قوی تر و پویاتر خواهد بود.

به گفته جهرودی قطعه ECU خودرو كه برخوردار از فناوری بسیار پیشرفته ای است و صنعت خودروسازی ایران برای تأمین آن، همواره به بازارهای خارجی وابسته بوده، با كمك و همكاری گروه خودروسازی سایپا داخلی سازی شده كه با این امر، یك تحول مهم در این صنعت شكل خواهد گرفت.

وی كه از بخش های تأمین قطعات، بررسی كیفیت و ارتباطات سازه گستر بازدید می كرد، افزود: توانمندسازی قطعه سازان داخلی و كمك به تولید قطعات دارای فناوری پیشرفته، صنعت خودروسازی ایران را از منابع خارجی بی نیاز كرده و باعث رشد و شكوفایی در داخل خواهد شد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تاكید كرد: تولید قطعه مهم و پیچیده ECU دروازه ورود به میدان تولید سایر قطعات پیشرفته در داخل است و می تواند ما را مبدل به یك كشور دارای فناوری توسعه یافته در صنعت قطعه سازی كند.

جهرودی به فراخوان دعوت از نخبگان و صاحبان ایده های جدید در امر تولید قطعات توسط گروه خودروسازی سایپا اشاره نمود و اظهار داشت: با این كار زمینه شناسایی ایده ها و نوآوری ها در عرصه قطعه سازی و خودروسازی را فراهم نموده ایم و می خواهیم با استفاده از همین ظرفیت های داخلی و بدون نگاه به خارج، نیاز صنایع خویش را تأمین نماییم.

وی اظهار نمود: با دوری از سیاسی كاری و پرهیز از فضای متأثر از حاشیه ها، رشد صنعت خودروسازی و قطعه سازی را دنبال می نماییم تا از این طریق هم دانش تولید در كشور توسعه یابد و هم كسب و كار درون سازمانی به جایگاه مدنظر خود برسد.
1397/07/22
22:01:41
4556
5.0 / 5
تگهای خبر: بازار , تولید , خودرو , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات