رضایی كوچی در گزارش متخصص فلز:

اسلامی به مجلس احضار شد، انتقاد شدید از افزایش بهای مسكن

اسلامی به مجلس احضار شد، انتقاد شدید از افزایش بهای مسكن

متخصص فلز: رئیس كمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینكه مجلس از وضعیت بازار مسكن گلایه شدید دارد، اظهار داشت: اسلامی برای عرضه گزارش در مورد علل افزایش بهای مسكن به مجلس فراخوانده شد.محمدرضا رضایی كوچی رئیس كمیسیون عمران مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر، با انتقاد از وضعیت بازار مسكن، اظهار داشت: وزیر راه و شهرسازی به مجلس شورای اسلامی فراخوانده شده تا گزارشی از سیاست های این وزارتخانه برای رونق بازار مسكن و اجرای تعهدات دولت در مورد مسكن اجتماعی عرضه نماید.
وی خاطرنشان كرد: فاصله گرفتن عرضه و تقاضا، موج های جدیدی را برای افزایش قیمت مسكن بوجود آورده است و تنها راه مقابله با این موج جدید، تغییر نگاه دولت به بازار مسكن می باشد.
رئیس كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاكید بر اینكه شدیداً از سیاست های دولت در حوزه مسكن گلایه مند هستیم و نقد داریم، اضافه كرد: گزارش بررسی سیاست های دولت در حوزه مسكن و علل و عوامل ركود مسكن را به صحن علنی مجلس عرضه خواهیم كرد.
رضایی كوچی اظهار داشت: مسكن در شرایط ركود است و اگر بازار مسكن فعال شود، این قابلیت را دارد كه كل اقتصاد كشور را به حركت دربیاورد، در شرایط تحریم اقتصادی، هیچ بازاری مثل مسكن باعث راه افتادن تولید و اشتغال نخواهد شد.

1398/02/13
13:20:36
4663
5.0 / 5
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات