مشتركان فعال اینترنت، سرینو می گیرند

مشتركان فعال اینترنت، سرینو می گیرند

به گزارش متخصص فلز دو میلیون كاربر فعال سرویس های اینترنت مخابرات، به صورت مجانی از امكانات VDSL با حداقل سرعت ۴۰ مگابیت بر ثانیه بهره مند می شوند.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، به منظور عرضه سرویس های با كیفیت بهتر به كاربران اینترنت مخابرات، مقرر شده بود طرح جدید "سُرینو" با حداقل سرعت ۴۰ مگابیت بر ثانیه به صورت مجانی در اختیار حدود دو میلیون مشترك فعال اینترنت قرار گیرد. در این راستا مخابرات استان تهران اعلام نمود سیستم شناسایی و تشخیص مشتركان فعال اینترنت پرسرعت در استان تهران، به منظور عرضه طرح سرینو توسط مخابرات منطقه تهران انجام می شود.
طرح سرینو با هدف عرضه سرویس بهتر برای مشتركان فعال اینترنت پرسرعت در نظر گرفته شده است و شناسایی مشتركان فعال و اختصاص این طرح توسط مخابرات منطقه تهران انجام می شود. با استفاده از طرح سرینو، دو میلیون كاربر فعال سرویس های اینترنت مخابرات، به صورت مجانی از امكانات VDSL یا فیبر نوری شركت مخابرات ایران (تانوما) با حداقل سرعت ۴۰ مگابیت بر ثانیه بهره مند می شوند.
با عنایت به شناسایی خودكار مشتركان فعال اینترنت به منظور عرضه سرینو، مخابرات از مشتركان خواسته به منظور تسهیل در خدمت رسانی، از تماس با سامانه های پاسخگویی و پشتیبانی مخابرات شامل ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ و یا رفتن به مراكز امور مشتركان در مورد طرح سرینو اجتناب كنند.1398/05/22
13:36:11
5013
5.0 / 5
تگهای خبر: سرویس , سیستم , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات