با امضای یك تفاهم نامه كلید خورد

تسهیلات حمایتی برای تعاونی های مسكن كارگری، كارمندی و اصناف

تسهیلات حمایتی برای تعاونی های مسكن كارگری، كارمندی و اصناف

به گزارش متخصص فلز تفاهمنامه همكاری تأمین مالی و تسهیلات پروژه های تعاونی های مسكن كارگری، كارمندی و اصناف، بین معاونت تعاون وزارت تعاون و بانك عامل بخش تعاون امضاء شد.به گزارش متخصص فلز به نقل از مهر، تفاهمنامه تسهیلات حمایتی ویژه تعاونی های مسكن امروز (دوشنبه ۱۱ شهریور ماه) با حضور محمد كبیری معاون وزیر تعاون و حجت الله مهدیان مدیرعامل بانك عامل بخش تعاون به امضا رسید.
این تفاهمنامه به منظور تقویت مالی شركت های تعاونی مسكن كارمندی، كارگری و اصناف و بهبود نظام مدیریت تعاونی های فعال در حوزه مسكن به امضا رسید.
حمایت از اجرای سیاست های كلی نظام در بخش مسكن و كمك به دسترسی اقشار كارمند، كارگر و اصناف بعنوان متقاضیان واقعی مسكن و تأمین مالی بموقع این پروژه ها در جهت كاهش مشكلات ناشی از تأخیر در آورده سهم اعضا و پیشگیری از توقف پیشرفت و تسریع در ساخت و تكمیل پروژه های مسكن، از اهداف این تفاهمنامه است.
بر اساس این تفاهمنامه، بانك توسعه تعاون نسبت به گشایش حساب قرض الحسنه جاری برای تعاونی های معرفی شده از جانب معاونت امور تعاون وزارت تعاون اقدام خواهد نمود.
در قالب این تفاهمنامه ۱۰۰۰ میلیارد تومان از محل منابع داخلی بانك توسعه تعاون و ۱، ۰۰۰ میلیارد تومان هم از محل خط اعتباری بانك مركزی برای اجرای پروژه های تعاونی های مسكن، كارگری، كارمندی و اصناف اختصاص می یابد البته در صورتیكه خط اعتباری بانك مركزی اختصاص پیدا نكند، بانك عامل بخش تعاون در قالب ضوابط و مقررات، مبلغ ۱، ۵۰۰ میلیارد ریال از محل منابع داخلی در جهت تأمین مالی پروژه های تعاونی های مسكن كارگری، كارمندی و اصناف با اولویت طرح هایی با پیشرفت فیزیكی بالا و برای اعضای متعهد و خوش حساب اختصاص خواهد یافت.

1398/06/11
14:46:09
4637
5.0 / 5
تگهای خبر: تعاونی , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات