توضیحات مستوفی درباره اظهارات امروزش در اتاق تهران

توضیحات مستوفی درباره اظهارات امروزش در اتاق تهران

به گزارش متخصص فلز عضو اتاق بازرگانی تهران درباره اظهارات امروز خود كه به راه اندازی یك كانال اعتباری ۴۰۰ میلیارد دلاری از جانب چین برای ایران اشاره داشت، توضیحاتی ارائه نمود.


فریال مستوفی در گفتگو با ایسنا، توضیح داد: آنچه كه امروز در جلسه هیات نمایندگان اتاق تهران مطرح كردم، خبری بود كه بنده در یك سایت چینی و یك منبع انگلیسی زبان مشاهده كرده بودم و هیچ مقام ایرانی در ارتباط با آن اظهار نظری نكرده بود.
وی افزود: در جلسه امروز اتاق، مبحث مطرح شده در این سایت ها را عرضه كردم و از رئیس اتاق تهران خواستم كه شرایط برای پیگیری صحت یا نادرستی این خبر فراهم گردد كه بنا شد اتاق این مورد را بررسی كند.
مستوفی با اشاره به اینكه در خبر مربوطه به ورود ۴۰۰ میلیارد دلار اعتبار چین به اقتصاد ایران اشاره شده بود، خاطرنشان كرد: در این خبر عنوان شده كه ۲۸۰ میلیارد دلار به حوزه انرژی و ۱۲۰ میلیارد دلار به حوزه زیرساخت ها اختصاص می یابد. البته خبرهایی هم از احتمال تخفیف ایران به چین در فروش فرآورده های نفتی هم مطرح بود كه نشان داده است حتی در صورت صحت داشتن این مورد نمی توان به صورت قاطع از مثبت بودن چنین طرحی سخن گفت.
عضو اتاق بازرگانی تهران تصریح كرد: در این زمینه هیچ خبر قطعی وجود ندارد و اتاق تهران بزودی این مورد را بررسی نموده و میزان درستی این خبر را خواهد سنجید.
به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، امروز فریال مستوفی در نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران از طریق اندازی یك خط اعتباری ۴۰۰ میلیارد دلاری میان ایران و چین اطلاع داده بود.



1398/06/26
22:59:30
4633
5.0 / 5
تگهای خبر: اقتصاد , بازرگانی , فروش , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات